زندگی در آلمان, کسب و کار در آلمان

مالیات آلمان بر املاک: درآمد اجاره و سود سرمایه

مالیات آلمان بر املاک

درآمد حاصل از اجاره ملک زادگاهی چگونه تحت تاثیر مالیات‌ها قرار میگیرد؟

طبق قوانین مالیاتی آلمان، مهاجران می‌توانند پرداخت‌های بهره را در وام مسکن تراز کنند. این شامل یک استهلاک سالانه 2٪ در قیمت اصلی خرید ملک و هرگونه هزینه اضافی در رابطه با ملک در مقابل اجاره دریافتی است. به طور معمول، مهاجران نهایتا با ارقام منفی برای اهداف مالیاتی آلمان مواجه میشوند.

آیا سود سرمایه حاصل از فروش منزل زادگاهی برای مالیات‌های آلمان مرتبط است؟

به طور معمول، سود سرمایه حاصل از املاک خارج از آلمان در کشوری مالیات بندی میشود که ملک در آن قرار دارد. آلمان مالیات بر سود سرمایه را نخواهد گرفت، اما آن را هنگام تعیین نرخ مالیات بر درآمد آلمان مورد ملاحظه قرار میدهد.

خرید خانه در آلمان برای اجاره آن در خارج از آلمان

مهاجران می‌توانند با پرداخت سود وام مسکن و 2٪ استهلاک سالانه قیمت خرید ساختمان، درآمد حاصل از اجاره را جبران کنند. در بیشتر موارد، این به درآمد اجاره منفی برای اهداف مالیاتی منجر میشود. درآمد اجاره منفی میتواند به عنوان جبران خسارت در برابر حقوق و دستمزد عمل کند. این امر در صورتی اعمال می‌شود که مهاجران دارای دو منبع درآمد از آلمان باشند.

هشدار: این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *