کسب و کار در آلمان

بیمه کسب و کار در آلمان

بیمه کسب و کار در آلمان

شروع یک کسب و کار جدید و کاوش در بازار جدید همیشه چالش برانگیز است، در عین حال دنبال کردن فرصت‌های جدید جالب مملو از ریسک است. وقتی این فعالیت‌ها را به بازارهای خارجی منتقل می‌کنید، متاسفانه در یک مقطع اجتناب ناپذیر با مشکلات پیش بینی نشده روبرو می‌شوید. هنگامی‌که به طور ناگهانی خود را درگیر معضلات حقوقی ناخوشایند کسب و کار مشاهده میکنید، که رسیدگی به آن در کشور اصلی شما میتواند بسیار دشوار و در کشور بیگانه بسیار دشوارتر باشد، به سرعت با یک فاجعه روبرو خواهید شد.

حتی کسب و کارهای جا افتاده و دارای یک تیم حقوقی کاملاً ماهر، از احتمال برخورد با مقررات پیچیده آلمان و EC مصون نیستند. مسئولیت‌های معمول کارمندان مانند بهداشت و ایمنی، به علاوه حمل و نقل، محیط زیست و سایر موارد ضروری دیگر بیگانه می‌شوند.

ثبت نام خدمات حرفه ای بیمه با تجربه برای هدایت شما در میان قوانین پیچیده، بسیار مهم است. یک متخصص که دارای مهارت است و از دارایی‌های شما محافظت می‌کند. یک متخصص بیمه که با منطقه آشنا است، به مثابه یک نماینده قانونی محلی برای حل اختلافات محلی عمل میکند. آن‌ها قلمروی خود را می‌شناسند و ریسک‌های مربوطه را درک میکنند.

چک لیست، یک راهنمای ارزشمند است. همه متخصصان خوب بیمه، باید یکی از این موارد را ارائه دهند:

  1. ابتدا به بررسی شرایط شرکت و شناسایی ریسکه ای احتمالی بپردازند.
  2. برنامه مدیریت ریسک ویژه برای نیازهای مشتری را تدوین کنند. پروتکل‌های استاندارد همیشه در خدمت مشاغلی که محصولات یا خدمات بی نظیر را ارائه می‌دهند، قرار نمی‌گیرند.
  3. بررسی‌های معمول را برای نظارت بر اثربخشی پروتکل‌های تعیین شده در پیش بینی و مقابله با ریسک تغییرات داخلی و خارجی برای شرکت انجام دهد.
  4. کمک سریع، کارآمد و آسان در هنگام رسیدگی به مطالبات. تاخیرها خیلی سریع منجر به ورشکستگی در آلمان می‌شوند!
  5. یک نقطه تماس منفرد که در برخورد با برنامه‌های بازنشستگی شرکت، بیمه و امور مالی صلاحیت دارد.
  6. تخصص مرزی و بین المللی برای حل مشکلات در مورد برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی و سایر مزایای کارمندان.
  7. پوشش جهانی 24 ساعته در 7 روز هفته برای کارکنان و مدیریت در برابر مطالبات مسئولیت و جبران خسارت به علاوه بیماری، ناتوانی، حوادث و مرگ. ارائه یک خط تلفن اضطراری هنگام مسافرت برای کسب و کار.
  8. کمک به ترجمه.

آلمان نه تنها چهارمین اقتصاد قدرتمند را در سطح جهان دارد، بلکه بزرگترین کشور اروپا با نیروی کار متعهد و ماهر است. برخورداری از یک متخصص بیمه قابل اعتماد در کنار شما، به معنای این است که بتوانید هدف خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید: راه اندازی یک کسب و کار موفق.

 

هشدار: این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *