زندگی در آلمان

تلویزیون در آلمان

تلویزیون در آلمان

در آلمان روش‌های مختلفی برای دریافت خدمات تلویزیونی وجود دارد. هر کدام را انتخاب کنید ، باید حق مجوز تلویزیون و رادیو را به مرکز خدمات هزینه پخش، پرداخت کنید. از سال 2013 ، خانوارها ملزم به پرداخت تقریبا 17.98 یورو در ماه برای تلویزیون در آلمان هستند.

تلویزیون هوایی

یکی از راه‌های سنتی دریافت تلویزیون در آلمان از طریق هوایی می‌باشد که انتخاب گسترده ای از برنامه‌های آلمانی و همچنین مطالب خارجی را بدون پرداخت هزینه اضافی فراهم می‌کند. آنتن‌ها را می‌توان داخل خانه یا روی سقف تنظیم کرد و اگر خانه اجاره کنید ، صاحب خانه شما می‌تواند تأیید کند که آیا خانه قبلاً دارای آنتن سقفی بوده است یا خیر. یک رمزگذار DVB-T نیز مورد نیاز است و در بیشتر فروشگاه‌های برقی یافت می‌شود. با داشتن آنتن هوایی، کیفیت تصویر و پذیرش، بسته به موقعیت مکانی شما می‌تواند نوسان داشته باشد و متعاقباً، توصیه می‌شود قبل از خرید با سایر کاربران صحبت کنید.

تلویزیون کابلی

روش دیگر از طریق کابل بوده و آلمان دارای یک شبکه کابلی گسترده می‌باشد. بار دیگر ، اجاره دهنده‌ها باید با صاحبخانه خود بررسی کنند که آیا خانه به شبکه کابلی دسترسی دارد. کاربران کابل اغلب موظف به پرداخت هزینه اتصال و هزینه اشتراک ماهانه هستند. اما در عوض ، ارائه دهندگان کابل به مشتریان خود، دسترسی به تعداد کانال بیشتری نسبت به سرویس هوایی فراهم کرده و با یک مبلغ اضافی، برخی از آن‌ها برای مشتریان دسترسی به شبکه‌های خارجی را فراهم می‌کنند.

تلویزیون ماهواره ای

تلویزیون ماهواره ای در آلمان مشابه روش هوایی و در عین حال قابل اطمینان تر است. برای دریافت تلویزیون ماهواره ای، به آنتن – که روی سقف یا خارج از ملک نصب شود – و یک گیرنده احتیاج دارید. البته ، کسانی که خانه اجاره می‌کنند، موظفند قبل از نصب آنتن، از صاحب خانه خود اجازه بگیرند. دیگر مزیت این روش این است که هیچ هزینه ماهانه ای وجود ندارد.

تلویزیون پخش اینترنتی

جدیدترین راه دریافت برنامه‌های تلویزیونی در آلمان از طریق اینترنت است. این روش به کاربران امکان دسترسی به بیش از صد کانال را می‌دهد. با این حال، به طور طبیعی، این روش به یک اتصال سریع و مطمئن به اینترنت نیاز دارد.

هشدار: این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *