زندگی در آلمان, کسب و کار در آلمان

تلفن در آلمان

تلفن در آلمان

در بسیاری از کشورهای اروپایی ، از جمله اتریش، سوئیس و آلمان، شما خبر دارید که قیمت برقراری تماس تلفنی چقدر بالا می‌تواند باشد، خصوصاً در مورد تماس‌های بین المللی. به عنوان مثال دویچه تلکام(Deutsche Telekom) هنوز برای تماس تلفنی از آلمان به ایالات متحده هزینه بیشتری نسبت به تماس از ایالات متحده به آلمان می‌گیرد، و این نرخ گران، علیرغم افزایش رقابت، کاهش نرخ‌ها و خصوصی سازی می‌باشد. سایر شرکت‌های تلفنی آلمان نرخ بهتری را ارائه می‌دهند. در سال 1998، آلمان سیستم تنظیم ارتباطات را متوقف کرد، به این معنی که نرخ تلفن‌ها به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

برای حل این مشکل، باید شرکتی را پیدا کنید که نسبت به بقیه شرکت‌ها، نرخ بهتری داشته باشد. بیشتر افراد در آلمان از شرکت دویچه تلکام ،  Deutsche Telekom (DT)  برای تلفن ثابت خود استفاده می‌کنند، زیرا یک شرکت قدیمی‌و سنتی می‌باشد. شعبه DT T-Mobile  هم شرکتی است که بیشتر افراد برای خدمات تلفن همراه خود از آن استفاده می‌کنند.

کاهش هزینه تلفن در اتریش، آلمان یا سوئیس

بسیاری از مردم فقط در این کشورها از تلفن همراه استفاده می‌کنند، اما اکثر خانوارهای آلمان هنوز به دلیل داشتن امنیتی که تلفن ثابت در خانه یا آپارتمان ارائه می‌دهد، تلفن ثابت دارند. بیشتر این خانه‌ها هنوز از شرکت‌های DT ، Arcor  یا یکی دیگر از شرکت‌های مخابراتی آلمان استفاده می‌کنند. این بدان معنا نیست که شما گزینه‌هایی ندارید که بتوانند در هزینه شما صرفه جویی کنند، به خصوص در تماس‌های بین المللی. در اینجا برخی از آنها آورده شده است:

کارت‌های تماس بین المللی و خدمات تماس دور با پیش شماره

برای صرفه جویی در هزینه، می‌توانید برای برقراری تماس‌های از راه دور از کارت‌های تماس استفاده کنید. این محبوب ترین گزینه در آلمان نیست، اما با مکالمه با نرخ ثابت در تماس‌های بین المللی، می‌توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید. خدمات تماس دور با پیش شماره، مشابه مواردی است که در ایالات متحده استفاده می‌شود و از هر خانه یا شرکتی در آلمان قابل استفاده است. با این حال، برای استفاده از این روش از تلفن‌های عمومی‌و تلفن‌های همراه نمی‌توانید استفاده کنید. این سرویس به هیچ نوع ثبت نامی‌نیاز ندارد و برای استفاده از این سرویس مجبور نیستید شرکت مخابراتی خود را تغییر دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قبل از برقراری تماس، یک پیش شماره مخصوص به همراه شماره مورد نظرتان بگیرید و هزینه آن به صورت حساب تلفنی شما اضافه خواهد شد.

تماس تلفنی رایگان

تماس تلفنی رایگان در آلمان مرسوم نیست، اگرچهDT  یک بار سعی کرد که شرکت‌های آلمانی را به استفاده از این اصطلاح هنگام تبلیغ شماره‌های رایگان خود، تشویق کند. آنها می‌خواستند این امر با تغییر پیشوندهای 0130 به 0800 انجام شود. DT  می‌خواست “تماس رایگان” را در بین آلمانی‌ها متداول سازد و از آن در تبلیغات استفاده کند و همچنین از آرم “تماس رایگان” بدون هیچ هزینه ای استفاده کرد. با وجود این ، هنوز این روش یک انتخاب رایج بین مشاغل آلمانی نیست. میانگین هزینه مکالمه تلفنی با یک شرکت آلمانی 14 یورو در دقیقه است. درست است – شما برای تماس با آنها، باید هزینه پرداخت کنید!

تماس‌های  800 از آلمان

از سال 1997 امکان استفاده از شماره‌های 800 / 866/877/888 تماس رایگان، در ایالات متحده و کانادا از آلمان فراهم شده است. این شماره‌ها رایگان نیستند و تماس گیرنده هنوز مسئولیت هزینه‌های تماس بین المللی را بر عهده خواهد داشت. قبل از برقراری تماس، تماس گیرندگان هشداری را به زبان انگلیسی می‌شنوند و از این هزینه‌ها مطلع می‌شوند. البته یک مزیت وجود دارد، این که این نوع شماره قبلاً در آلمان موجود نبود. بعضی اوقات شماره‌های رایگان فقط در نسخه‌های انگلیسی زبان تبلیغات ارائه می‌شوند. اکنون هر کسی در آلمان می‌تواند با این شماره‌ها تماس بگیرد، اگرچه برای هرکدام از آن‌ها باید هزینه پرداخت کند.

سرویس‌های کال بک

افزایش رقابت و نرخ ثابت باعث شده است که خدمات تماس کال بک در بازار ارتباطات اروپایی کمتر به چشم بیایند.  Kallback که قدیمی‌ترین این نوع خدمات است ، خدمات تلفنی را نیز در اینترنت ارائه می‌دهد. این سرویس با استفاده از یک شرکت مستقر در ایالات متحده کار می‌کند که می‌توانید برای تماس با هر شماره ای در جهان، با استفاده از خدمات تلفنی شرکتی که از آن سرویس می‌گیرید، از آن استفاده کنید. برای جلوگیری از هزینه، می‌توانید قبل از دریافت پاسخ، تماس را قطع کنید. سپس، این شرکت با شما تماس می‌گیرد و شما را به اپراتوری در ایالات متحده متصل می‌کند تا تماس را تمام کند. هزینه این تماس معمولاً نصف هزینه ی یک مکالمه از راه دور معمولی می‌باشد. به هر حال، خدمات تماس راه دور نرخ ثابت و سرویس تماس با تماس معمولاً ارزانتر است.

تلفن عمومی‌و کارتهای هوشمند

بیشتر مردم آلمان از تلفن همراه استفاده می‌کنند و این بدان معنی است که در دسترس بودن تلفن‌های عمومی‌کم و نادر می‌باشد. غرفه‌های تلفن به جای اینکه برای برقراری تماس تلفنی استفاده شوند ، به طور فزاینده ای به کالای جمع کننده تبدیل می‌شوند. در حالی که کارت‌ها در دهه 1980 و 1990 رایج بودند، اما دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرند.

 

هشدار: این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *