زندگی در آلمان

نحوه داشتن قبض تلفن پایین در آلمان

نحوه داشتن قبض تلفن پایین در آلمان

با داشتن سیم کارت آلمانی ، می‌توانید با هزینه مقرون به صرفه با دوستان و دانشجویان دیگر تماس بگیرید. می‌توانید یک قرارداد تلفن ببندید یا کارت اعتباری بخرید. اگر می‌خواهید با تلفن ثابت تماس خود را برقرار کنید ، می‌توانید با یک شرکت تلفن مناسب، قرارداد امضا کنید. علاوه بر این ، دانستن مدت قرارداد بین شما و شرکت تلفن ، بسیار مهم است. پیشنهادات مقرون به صرفه ای نیز به دانش آموزان ارائه می‌شود و توصیه می‌کنیم که ابتدا قیمت و نرخ هزینه‌های تماس شرکتهای مختلف را با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

درباره خدمات تلفن و اینترنت در آلمان بیشتر بدانید:

موبایل‌ها و تلفن‌های هوشمند

بیشتر دانش آموزان در آلمان تلفن هوشمند یا تلفن همراه دارند، زیرا استفاده از تلفن همراه در خانه نسبت به تلفن ثابت، آسان تر می‌باشد. برای دانشجویان بین المللی خرید کارت تلفن همراه از ارائه دهندگان آلمانی، آسان و راحت است. این روش امکان ارتباط با دوستان و خانواده را از آلمان فراهم می‌کند، زیرا در مقایسه با استفاده از کارت تلفن خارجی ، هزینه برقراری تماس و پیام کوتاه کمتری دارد.

در اصل ، برای داشتن تلفن همراه در آلمان، دو روش وجود دارد. می‌توانید برای عقد قرارداد سیم کارت تلفن همراه ثبت نام کنید یا یک سیم کارت اعتباری بخرید.

هنگام عقد قرارداد ، شما موافقت می‌کنید برای مدت زمانی مشخص مشتری باشید. همیشه مدت قراردادی را که امضا کرده اید به خاطر داشته باشید. طبیعتاً چنین قراردادهایی با مبلغ پایه ماهانه همراه هستند. ارائه دهنده در عوض جدیدترین سیم کارت را با هزینه اندکی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورت تمدید قرارداد می‌توانید سیم کارت خود را با مدل جدید جایگزین کنید. هنگام امضای قرارداد سیم کارت، اطمینان حاصل کنید که شرایط و نرخ‌ها را به خوبی درک کرده اید و قرارداد را کامل بخوانید. همیشه نگاهی به نرخ دانشجویی هم بیاندازید.

از طرف دیگر کارتهای اعتباری هیچ تعهد قراردادی ندارند و انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می‌دهند. برای سیم کارتهای اعتباری، شما می‌توانید آنها را بدون قرارداد خریداری کنید. در صورت خرید سیم کارت اعتباری ، اعتبار مشخصی دریافت می‌کنید. از این اعتبار می‌توانید برای تماس، پیام کوتاه و اینترنت استفاده کنید. وقتی اعتبار خود را تمام کردید ، می‌توانید سیم کارت را با خرید اعتبار آنلاین، در سوپر مارکت ، داروخانه یا یک کیوسک شارژ کنید.

اگر زمان زیادی را برای گشت و گذار در اینترنت می‌گذرانید ، می‌فهمید که در هر ماه نرخی ثابت دریافت می‌کنید که از پرداخت هزینه برای هر تماس ، مقرون به صرفه تر است. وب سایت‌هایی مانند Handytarife و Prepaid-Vergleich  (فقط به زبان آلمانی) می‌توانند در مقایسه پیشنهادات مختلف به شما کمک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، می‌توانید از شورای دانشجویی خود استعلام کنید ، یا با دانشجویان بین المللی دیگری که تماس‌های بین المللی زیادی برقرار می‌کنند، مشورت کنید.

تلفن ثابت در آلمان

اگر نمی‌خواهید فقط به تلفن همراه یا تلفن هوشمند خود تکیه کنید ، دریافت اتصال تلفن ثابت در خانه یک گزینه مناسب می‌باشد. شرکت‌های مختلف تلفنی، خدمات تلفن ثابت را با نرخ‌های مختلف ارائه می‌دهند. برای به دست آوردن خدمات تلفن ثابت ، امضای اولیه قرارداد با یک شرکت ارائه دهنده تلفن ثابت یک شرط اصلی می‌باشد. بیشتر خطوط تلفن ثابت دارای اتصال اینترنتی و نرخ ثابت هستند که این نرخ ثابت شامل تماسهای بین المللی نمی‌شود.

برخی خدمات در کشورهای خاص ممکن است در یک برنامه ویژه گنجانده شوند. برای مقایسه قیمت‌ها و پیشنهادات توصیه می‌شود از چندین وب سایت مانند clever-telefonieren (فقط به زبان آلمانی) بازدید کنید که می‌توانند در یافتن بهترین پیشنهادات به شما کمک کنند.

تماس با تماس (call by call)

استفاده از روش تماس با تماس، روشی مناسب برای صرفه جویی در هزینه‌ها در تماس‌های ویدیویی از طریق اینترنت است که بیشتر در تماس‌های بین المللی مرسوم است. این روش، کد‌های شماره گیری هستند ، که به شما امکان می‌دهد حتی اگر با یک شرکت دیگر قرارداد داشته باشید ، از ارائه دهندگان ارزان بهره مند شوید. قبل از برقراری تماس، ارزان ترین ارائه دهنده را انتخاب کنید و کد تطبیق را شماره گیری کنید. با این حال ، در قسمت چرخش، همه شرکتها شماره‌های تماس با تماس را تشخیص می‌دهند ، بنابراین بهتر است که قبل از ثبت نام قرارداد تلفن ثابت ، در این باره سؤال کنید. برای مقایسه ارزانترین پیشنهادات تماس با تماس از سایت‌های  Handytarife یا teltarif (فقط به زبان آلمانی) دیدن کنید.

تلفن‌های عمومی‌در آلمان در حال انقراض هستند. مدل‌های سکه ای و همچنین تلفن‌هایی که کارتهای اعتباری را قبول می‌کنند – معمولاً در فرودگاهها – وجود دارند. با این حال ، تلفن‌های عمومی‌گران هستند؛ در صورت نیاز به برقراری تماسهای طولانی تر یا تماس‌های بین المللی ، توصیه می‌شود از یک کافه تلفنی استفاده کنید. کافه‌های تلفنی در هر شهر آلمان وجود دارند. در این کافه‌ها کارت تلفن خریداری می‌کنید و همچنین از نرخ تماس بین المللی ویژه بهره مند می‌شوید.

هشدار: این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *