زندگی در آلمان

اینترنت در آلمان

اینترنت در آلمان

آلمان دارای ارتباط گسترده اینترنتی با شبکه‌های بی سیم و Wi-Fi بیشمار عمومی‌و خصوصی است که در سراسر کشور پخش شده اند. این شبکه‌ها دسترسی پایدار به اینترنت را در سراسر کشور فراهم می‌کنند. اگر تازه وارد باشید ، راهنمای ما به شما در فهمیدن نرخ اینترنت و نقاط دسترسی در کشور کمک می‌کند.

درست مانند سایر اقتصادهای پیشرو در جهان ، اخیرا اتصال به اینترنت در آلمان به طرز چشمگیری افزایش یافته است. رسانه‌های اجتماعی سرعت در کشور را بالا برده و از سیستم عامل‌های آن به طور مرتب برای بازاریابی محصولات و خدمات استفاده می‌شود. نمونه بارز این موارد، شرکت راه آهن آلمانی Deutsche Bahn است که از بستر توییتر به عنوان کانال خدمات مشتری استفاده می‌کند.WI-FI عمومی‌رایگان در کافی شاپ‌ها ، کتابفروشی‌ها و کتابخانه‌ها باعث افزایش دسترسی به اینترنت شده است.

اینترنت در آلمان: اتصالات پر سرعت

اخیرا پهنای باند اینترنت در کشور مقرون به صرفه تر شده است. این امر باعث افزایش رقابت بین شرکتهای مخابراتی ارائه دهنده ی اینترنت در آلمان شده است. در آلمان معمولاً دسترسی به اینترنت و تلفن با نرخ‌های ماهانه متفاوت ارائه می‌شود. سرعت اینترنت و ارائه دهنده خدماتی که شما انتخاب می‌کنید، معمولاً نرخ هزینه را تعیین می‌کنند.

اینترنت در آلمان: دسترسی از طریق کابل تلویزیون

برخی از قسمت‌های آلمان از طریق اتصال کابل تلویزیون ، به تلفن و اینترنت دسترسی دارند. برای این روش، دسترسی به تلویزیون کابلی در محل اقامت شما امری ضروری است اما لازم نیست مشتری واقعی یک شرکت تلویزیون کابلی باشید. اکثر ارائه دهندگان، خدمات محدودی در چندین منطقه از آلمان ارائه می‌دهند ، تنها منطقه ی مستثنی ، منطقه Kabel Deutschland است. در دسترس بودن این خدمات در Kabel Deutschland آلمان، به صورت آنلاین قابل بررسی است.

برای این گزینه ، ارائه دهنده خدمات اینترنتی، افزونه‌های تلفن و اینترنت را به سوکت تلویزیون شما اضافه می‌کند. در اصل ، کابل تلویزیون به شما امکان دسترسی سریع به یک اتصال اینترنتی سریع را می‌دهد و می‌تواند ترافیک بسیار بالایی را اداره کند. سیگنال‌های رادیویی و تلویزیونی تحت تأثیر استفاده از اینترنت نیستند. دلیل این امر این است که آنها در فرکانسهای کاملاً متفاوت منتقل می‌شوند.

اینترنت در آلمان: در دسترس بودن

در آلمان ، اتصالات DSL با سرعت بارگیری از 2000-50،000 کیلوبیت در ثانیه در حدود 93٪ از خانوارها و بیشتر در مناطق شهری وجود دارد. این آمار مطابق تقریبهای رسمی‌است. برای بررسی اینکه آیا دسترسی به  DSL از ارائه دهندگان اینترنت آلمان در منطقه کد پستی شما وجود دارد ، می‌توانید از وب سایتهایی مانند DSLWeb.de  استفاده کنید.

اینترنت در آلمان: انتخاب ارائه دهنده مناسب

به طور معمول ، شما باید بین چندین ارائه دهنده اینترنت انتخاب کنید. این ارائه دهندگان از بین T-Online ، Alice یا 1&1 متغیر هستند. همچنین بسته به مکانی که شما در آن زندگی می‌کنید ، مانند M-Net (در بایرن) یا BaWue-Net (در بادن-وورتمبرگ)، ارائه دهندگان محلی وجود دارند. در هنگام انتخاب ارائه دهنده DSL ایده آل خود ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • درباره سرعت اتصال ارائه دهنده، اطلاعات کسب کنید.
  • هزینه نرخ ثابت ماهانه و خدماتی که تحت پوشش نرخ نیستند را در نظر بگیرید.
  • در نظر بگیرید که آیا نرخ ثابت، شامل مکالمه تلفنی هم می‌شود و تماسهای تلفنی که تحت پوشش این نرخ نیستند را هم در نظر بگیرید.
  • دریابید که آیا روتر Wi-Fi در قرارداد گنجانده شده است یا خیر.
  • در نظر بگیرید که آیا باید برای فعال سازی یا نصب اضافی هزینه بپردازید
  • حداقل مدت قرارداد را در نظر بگیرید.
  • درباره پشتیبانی فنی زبان انگلیسی و مستندات انگلیسی تحقیق کنید.

 

هشدار: این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *