اسپانیا, مکان های دیدنی

هوای بهاری در زمستان جزایر قناری

Canary Islands

 نام جزایر قناری برای بسیاری از شما آشناست ؛ نه فقط به این علت که همنام با پرنده ای زیباست ، بلکه برای تبلیغات وسیعی که در مورد این مجمع الجزائر می‌شنوید . جزایری با آفتاب همیشه تابان و سواحل زیبا . قناری مجموعه ای است از هفت جزیره نسبتا بزرگ که در هر یک از آنها مجموعه ای از خدمات گردشگری ارائه میشود . برخی اسطوره شناسان میگویند قاره باستانی آتلانتیس در همین جای فعلی جزایر قناری واقع شده بود . در سال ۱۴۹۶ این مجموعه جزایر به کشور اسپانیا پیوست . کشتی‌های کریستف کلمب هم در راه یافتن دنیای جدید ، قاره آمریکا ، در این جزایر پهلو گرفتند .

اگر به دنبال یافتن مکان‌های تاریخی و باستانی هستید باید بدانید این جزایر جای چندان مناسبی نیست اما اگر می‌خواهید چند روزی را دور از تمامی‌دغدغه‌های زندگی در طبیعتی زیبا سر کنید درست انتخاب کرده اید . در این جزایر میتوانید هرچه دلتان می‌خواهد غذاهای اسپانیایی و دریایی بخورید . اگر غذای دریایی دوست دارید جزایر قناری برای شما بهشت است . در این جزایر انواع غذاهای دریایی پخت و عرضه می‌شود ، از جلبک پخته گرفته تا میگو و انواع ماهی . پاپاس آروگاداس یکی از مشهورترین غذاهای این جزایر است . برای تهیه این غذا سیب زمینی را در آب نمک در حال جوش می‌اندازند . این غذا را با سس ماژو سرو می‌کنند که سسی تند است . اگر هم به غذاهای گیاهی علاقه دارید حتمآ پوتاژه دپروس را امتحان کنید .

توریستی بودن این جزایر سبب شده بتوان تقریبا با هر قیمتی در هتل‌های ان اتاق رزرو کرد . دمای هوا در این جزایر اغلب بهاریست . تفاوت دما بین فصل‌های مختلف سال تنها شش درجه سانتیگراد است . البته در جزایر لاپالما ، تنریف و گرن قناری باران‌های خاص مناطق گرمسیری هم می‌بارد .

هوای این جزایر در اغلب اوقات سال خوب است پس لازم نیست برای انتخاب زمان سفر زیاد نگران باشید . هر وقت هوس دیدن جنگل‌ها و سواحل ماسه ای زیبا به سرتان زد و پول کافی هم برای سفر در جیب داشتید می‌توانید به یکی از آژانس‌های مسافرتی سری بزنید .

 این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

یک دیدگاه برای “هوای بهاری در زمستان جزایر قناری

  1. Bahar گفت:

    قشنگ بود, من نمیدونستم که از هفت جزیره تشکیل شده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *