خدمات, ساختمانی, سبک زندگی, مکان های دیدنی

برند معروف طراحی داخلی و بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی کافه رستوران

امروزه در بسیاری از منازل و مکان‌های مختلف، مبحث دکوراسیون و بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در تهران به فراوانی مطرح می‌شود. در واقع به نظر من بهترین راه و ایده برای اجرای بهترین طراحی داخلی منزل ، شرکت، کافه، رستوران و بسیاری از مکان‌های دیگر، در ابتدا تحقیق و پیدا کردن یک شرکت معتبر و با سابقه در این زمینه است. من حدود چند ماه پیش تصمیم گرفتم طراحی کافه رستوران و منزل خودم را تغییر دهم.
کافه رستوران من، دارای یک شکل و طرح بسیار قدیمی‌بود و رنگ‌های استفاده شده در آن، مناسب فضای کافه و رستوران نبود. پس از مدتی متوجه شدم میزان مشتری‌ها نیز کم شده است. به همین منظور تصمیم گرفتم به دنبال بهترین و مناسب ترین شرکت دکوراسیون داخلی در تهران باشم و طراحی داخل کافه، رستوران و منزل خودم را نیز به آن مجموعه بسپارم. در این بین با یک شرکت بسیار معتبر و حرفه‌ای آشنا شدم و قصد دارم در ادامه تجربه‌های خودم را با این مجموعه با شما در میان بگذارم. لطفاً با من همراه باشید.

بهترین شرکت طراحی دکوراسیون در تهران

قدم‌های مهم در رسیدن به یک طراحی ایده‌آل و خاص توسط بهترین شرکت طراحی داخلی در تهران
همان‌طور که در بخش قبلی بیان کردم، پیدا کردن یک شرکت دکوراسیون داخلی در تهران در زمینه طراحی و ساخت و ساز، اهمیت بسیار زیادی دارد. من نیز پس از پرس و جوهای بسیار زیاد و تحقیق در این زمینه با شرکت مهندسی آرین پاراکس  آشنا شدم. در واقع با توجه به تجربه‌ای که من در این زمینه دارم، اولین قدم برای رسیدن به طراحی ایده‌آل برای کافه و رستوران و .. پیدا کردن یک شرکت مهندسی معتبر و مطمئن است. به طور کلی هر شرکت و یا هر طراح ممکن است در مورد طراحی هر مکانی، ایده و نظر مخصوص به خود را داشته باشد. ولی مهم‌ترین و اصلی‌ترین روشی که باعث موفقیت بیشتر شرکت‌های مهندسی در زمینه طراحی داخلی می‌شود، احترام به خواسته و نیاز کارفرما با توجه به استانداردهای ضروری می‌باشد. این شرکت در واقع همان شرکتی بود که نظر من را به خود جلب کرد.

من در جلسات اولیه با این شرکت مهندسی حرفه‌ای ، با بسیاری از قواعد طراحی ایده‌آل آن‌ها آشنا شدم و به طور کلی ویژگی‌های یک مجموعه طراحی را به طور کامل شناختم. احترام و در نظر گرفتن نیاز کارفرما، طراحی اصولی، به روز بودن طراح، توضیحات کامل در مورد اجرای پروژه ، سرعت عمل، اقتصادی و به صرفه بودن هزینه‌ها، ارتباط درست و مناسب با کارفرما و غیره از جمله ویژگی‌های این شرکت و مجموعه با سابقه آن‌ها است. در واقع تمامی‌این ویژگی‌ها برای هر کارفرمایی مهم و ضروری می‌باشد. در واقع در تمام طراحی‌ها، نکاتی وجود دارد که طراح به همراه تیم خود باید به آن‌ها توجه کنند. من در همکاری و تجربه خودم با مجموعه آرین پاراکس که یک شرکت دکوراسیون داخلی در تهران است با تمام نکاتی که در طراحی کافی شاپ ، طراحی کافه رستوران و همچنین طراحی داخلی منزل وجود دارد آشنا شدم. در ادامه به برخی از این نکات اشاره خواهم کرد.

طراحی کافی شاپ
من در واقع بهترین تجربه را با آرین پاراکس که یک برند معروف طراحی داخلی در تهران است، در چند ماه سپری کردم. به طور کلی با کمک طراحان این مجموعه، با نکات بسیار مهمی‌در مورد طراحی کافه شاپ و رستوران و همچنین طراحی و دکور منزل آشنا شدم. در حقیقت من با کمک، همراهی و مشاوره این تیم با تجربه در عرض چند ماه به طرح و ایده دلخواهم رسیدم. در ادامه با من همراه باشید تا تجربه‌های خودم را با این مجموعه در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

اصلی‌ ترین نکات و اصول در طراحی کافه رستوران

به طور کلی در زمان طراحی کافی شاپ توسط شرکت دکوراسیون داخلی در تهران باید به نکاتی توجه کرد. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی کافی شاپ کلیک کنید و وارد سایت آرین پاراکس شوید.

بر اساس تجربه‌های من با این شرکت، زمانی که تمامی‌نکات و اصول در طراحی رعایت شود، بهترین نتیجه نیز حاصل خواهد شد. به طور کلی کافه در عین حال که دنج و آرامش بخش است، باید جذاب و چشمگیر نیز به نظر برسد. یکی از نکات اصلی و مهم در این طراحی، رنگ بندی در کافی شاپ می‌باشد که من متوجه شدم رعایت این نکته در طراحی بسیار تاثیرگذار است. در حقیقت استفاده از رنگ‌های قهوه‌ای روشن، خاکستری، بژ، زرد، نارنجی، طلایی و سبز در طراحی بسیاری از کافی شاپ‌ها مشاهده می‌شود. البته با توجه به تجربه من استفاده از هر یک از رنگ‌های بیان شده، بستگی به طرح و سبک انتخابی کارفرما دارد.
نورپردازی در واقع یکی از عوامل مهمی‌بود که من نسبت به آن تاکید فراوان داشتم و به بهترین نحو توسط این شرکت دکوراسیون داخلی در تهران انجام شد. به طور کلی انتخاب چراغ‌های ریلی و خطی می‌تواند گزینه مناسبی در طراحی کافی شاپ‌ها باشد. البته از نور طبیعی و قرار گرفتن پنجره در مکان مناسب در کافی شاپ نیز نباید غافل شد. از نظر این شرکت مهندسی حرفهای، چیدمان در طراحی کافه‌ها باید به گونه‌ای باشد که مزاحمتی برای رفت و آمد مشتری‌ها ایجاد نکند. من با توجه به مشاوره‌ای که با این شرکت با سابقه داشتم، صندلی و میزهای چوبی را برای کافی شاپ انتخاب کردم. از دیگر عوامل و نکات مهم در این نوع طراحی‌ها نوع متریالی است که در کف، سقف و دیوار استفاده می‌شود. به طور کلی انتخاب کفپوش باید به گونه‌ای باشد که به راحتی شستشو شود و در نهایت کثیفی و خاک را بپوشاند. کاشی و سرامیک دو نمونه از بهترین متریال‌ها در استفاده از کفپوش می‌باشد.

یک برند معروف طراحی داخلی چه نکاتی را رعایت می‌کند ؟

شرکت دکوراسیون داخلی در تهران، در طراحی کافه و رستوران چه عوامل و نکاتی را در نظر می‌گیرد؟
انتخاب آرین پاراکس، شرکت دکوراسیون داخلی در تهران یکی از تجربه‌های بسیار خوب من در یافتن بهترین طراح کافه و رستوران و همچنین طراحی داخلی منزلم بود. من در جلسات اولیه سبک و طرح مورد نظر خودم را با مهندسین و مشاورین این شرکت در میان گذاشتم و در نهایت با کمک و راهنمایی آن‌ها بهترین سبک انتخاب شد. البته من در این پروژه با استفاده از مشاوره‌های مکرر با این شرکت، به نکات مهمی‌نیز پی بردم. در این بخش قصد دارم نکاتی که در مورد طراحی رستوران نیز وجود دارد را برای شما عزیزان بیان کنم.
در واقع محیط رستوران و کافه تا حدودی با یکدیگر متفاوت می‌باشند. در نتیجه طراحی آن‌ها نیز متفاوت است. به طور کلی هدف من، طراحی یک رستوران چشمگیر و جذاب بود که مشتریان را به خود جذب کند که با استفاده از یک طراحی عالی با این شرکت به هدف خودم رسیدم. رستوران نیز مانند دیگر مکان‌ها باید دارای سبک و طرح باشد و بر اساس آن طراحی انجام شود. من در این مورد سبک مدرن را انتخاب کردم که به بهترین نحو توسط این شرکت طراحی و اجرا شد. البته انتخاب سبک به عوامل مختلفی از جمله متراژ، نیاز کارفرما، رنگ و ترکیب رنگ در طراحی رستوران بستگی دارد.
در واقع به نظر من رستوران باید مکانی باشد که اشتهای افراد را زیاد کند. به همین منظور استفاده از رنگ‌های زرد در کنار قرمز، قهوه‌ای، خاکستری و طلایی بهترین گزینه است. در سبک مدرن اغلب از مبلمان و صندلی‌های چوبی و ساده استفاده می‌شود. در واقع با توجه به تجربه و همکاری من با این شرکت، سادگی در طراحی باعث می‌شود طرح بسیار جذاب و چشمگیر به نظر برسد. به طور کلی در این نوع سبک بهتر است از نورهای بسیار ملایم استفاده کرد.

 طراحی منزل با بهترین برند دکوراسیون داخلی

به طور کلی یک شرکت دکوراسیون داخلی در تهران که معتبر و حرفه‌ای نیز باشد، به راحتی و آسانی می‌تواند پیچیده ترین و سخت ترین طرح‌ها را نیز اجرا کند. منزل و یا خانه در واقع محیطی است که باید به گونه‌ای طراحی شود که افراد داخل منزل احساس آرامش داشته باشند. من نیز پس از اتمام طراحی داخلی منزلم توسط این تیم حرفه‌ای و با تجربه، به طراحی دلخواهم رسیدم و در آن بهترین حس را تجربه کردم.
در واقع طراحی منزل نیز مانند طراحی کافی شاپ و طراحی رستوران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید بسیاری از اصول و قواعد آن رعایت شود تا به بهترین نتیجه و عالی‌ترین طرح برسد. من نیز بهترین تجربه و همکاری را با این تیم حرفه‌ای و با تجربه گذراندم و در نهایت بعد از چند ماه با رضایت کامل از فضاهای طراحی شده که شامل طراحی کافی شاپ، طراحی کافه و رستوران و طراحی منزل بود، استفاده کردم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *