تورنتو, کانادا, مهاجرت

بهترین مکان‌ها برای زندگی در تورنتو

تورنتو

تورنتو یک شهر بزرگ و گسترده است که هر کدام از ویژگی‌های محله و شیوه‌های زندگی متفاوت را ارائه می‌دهد.
معیارهای ما برای انتخاب مکان‌های خوب برای زندگی ممکن است به نظر پیش‌ پا افتاده‌ برای بیشتر خوانندگان ما باشد، اما این معیارها بر این واقعیت متمرکزند که اکثریت مردم زندگی در مناطقی با:

  •  نرخ جرم کم
  •  مدارس خوب
  •  دسترسی خوب به مرکز شهر تورنتو

را ترجیح می‌دهند.

ما مشخص می‌کنیم که ما فکر می‌کنیم چه جاهایی بهترین مکان‌ها برای زندگی در تورنتو بزرگ هستند.

اگر ما یک جایی را ذکر نکرده باشیم، به این معنا نیست که شما باید آن را از فهرست خود حذف کنید. بسیاری از مناطق محلی تورنتو بزرگ معیارهای ما را برآورده می‌کنند – این‌ها فقط مواردی با توجه به علاقه شخصی ما هستند که به ترتیب حروف الفبا لیست شده اند.

برخی از مکان‌هایی که ما پیشنهاد می‌دهیم دارای جمعیت بزرگ هستند. به عنوان مثال، مارکام (Markham): ما فکر می‌کنیم مارکام یک مکان عالی اما بزرگ برای زندگی است. در داخل آن، شما به طور طبیعی می‌توانید برخی مناطق محلی را که مناسب شما هستند را پیدا کنید. پیشنهادات ما را به عنوان نقاط شروع در جستجوی خود فرض کنید.

دورتر از این شهر، فضای بیشتری برای ساخت خانه‌های جدید وجود دارد، بنابراین شما می‌توانید بیشترین میزان رشد جمعیت این منطقه را در مکان‌های خارج از شهر تورنتو ، اما در فاصله رفت و آمدی از مرکز شهر تورنتو ، ببینید.

تورنتو
تورنتو

خانه‌های مدرن

برای مثال، بسیاری از خانه‌های نو ساز در ریچموند هیل(Richmond Hill)، مارکام و ووهان(Vaughan) پدیدار شده اند.

این خانه‌های فامیلی جداگانه گرایش به ارائه باغ‌های کوچکتر و فردیت کمتر در سبک‌های خانه سازی نسبت به توسعه‌های قدیمی‌تر دارند. با این وجود، اتاق‌های این خانه‌ها می‌توانند تا حد زیادی بزرگ باشند و این توسعه‌ها به بسیاری از خانواده‌ها تمام امکانات مورد نیاز آنها را با دسترسی به امکانات سبک زندگی شیک ارائه می‌دهند.

بیچز (The Beaches)

بیچز در ساحل دریاچه انتاریو واقع شده است، فقط چند کیلومتر از شرق منطقه مالی و تجاری تورنتو. تراموای‌ شهری‌ از سواحل به مدت نیم ساعت یا بیشتر برای رسیدن به منطقه تجاری زمان می‌برد. این منطقه به ساکنان خود (و تعداد زیادی از بازدیدکنندگان) یک فرهنگ پرطرفدار، خانواده دوستانه، فرهنگ کافی شاپ، با بسیاری از رستوران‌ها و کافه‌ها را ارائه می‌دهد. این منطقه ممکن است برای بعضی از ساکنان بارها شلوغ شود.

اکثر 20،000 ساکنان بیچز ، از تبار جزایر بریتانیایی هستند. انگلیسی‌ها و دیگر اروپایی‌ها اکثریت تازه واردان را تشکیل می‌دهند. حدود یک دهم جمعیت ساحل از اقلیت‌های قابل مشاهده تشکیل شده است – گروه‌های اصلی چینی و از جنوب شرقی آسیا هستند.
شما باید در منطقه 1،5 میلیون دلار برای خرید یک خانه مستقل (جدا) در بیچز بپردازید. با 950،000 دلار یک خانه شهری معمولی را خریداری کنید و با 700،000 دلار یک خانه آپارتمانی معمولی 2 خوابه خواهید داشت. سطح جرم در بیچز گاه بسیار زیاد است.

تورنتو
تورنتو

بلور وست ویلج / رونسس والس /‌های پارک (Bloor Village West/ Roncesvalles/ High Park)

بلور وست ویلج ، رونسس والس و‌های پارک سه محله مختلف هستند که در مجاورت یکدیگر قرار دارند. نزدیکی آنها به مرکز شهر تورنتو به این معنی است که آنها برای بسیاری از انواع خریدار اموال، از جمله توسعه دهندگان که خانه‌های قدیمی‌تر را تخریب یا به روز می‌کنند، محبوب هستند.
مسکن در همه این مناطق گران است – انتظار می‌رود که بیش از 900،000 دلار برای یک خانه شهری معمولی پرداخت شود. اکثر جمعیت در هر محله، از تبار جزایر بریتانیایی هستند.
بلور وست ویلج برای خیابان‌های ساکت و آرام آن شناخته شده است. این رستوران‌ها و کافه‌ها در حدود 30 دقیقه از منطقه تجاری تورنتو توسط مترو قرار دارند. حدود یک ششم جمعیت بلور وست ویلج ، اقلیت‌های قابل مشاهده هستند – گروه‌های اصلی از آسیای جنوب شرقی و چین هستند.
رونسس والس بعدها به عنوان محله لهستانی تورنتو شناخته شد. باز هم، این یک منطقه برگ دار با خانه‌های بزرگ و سنتی در خیابان‌های آرام است. خانه‌ها در اینجا ارزان تر از در کنار‌های پارک هستند. انتظار می‌رود که به طور میانگین 1200،000 دلار برای خانه جداگانه پرداخت کنید. حدود یک سوم جمعیت رونسس والس اقلیت‌های قابل مشاهده هستند – گروه‌های اصلی از جنوب شرقی آسیا و چینی هستند.
مرکز “های پارک” 400 هکتار است که از آن ، محله نام خود را می‌گیرد. خانواده‌هایی که مبلغ 1،500،000 دلار را برای دسترسی به خانه‌ها متقبل شوند می‌توانند از راحتی یک مکان نزدیک به قلب تجاری شهر بهره مند شوند. حدود یک ششم جمعیت “های پارک” اقلیت‌های قابل مشاهده هستند – گروه‌های اصلی از جنوب شرقی آسیا و چینی هستند.

آپارتمان دو خوابه در منطقه‌های پارک / سوانسی از 600،000 دلار قیمت دارد.
این محله‌ها دارای اتصالات حمل و نقل خوب هستند و حدود 20 تا 30 دقیقه از منطقه تجاری تورنتوفاصله دارند.

برلینگتون(Burlington)

شهر برلینگتون در حدود 50 کیلومتری جنوب غربی تورنتو در ساحل دریاچه انتاریو (Lake Ontario) قرار دارد. از برلینگتون قطار (GO train) 45 تا 50 دقیقه طول می‌کشد تا به ایستگاه Union در قلب تورنتو برسد.

بیشتر جمعیت برلینگتون ، 180،000 نفر ، از تبار جزایر بریتانیایی هستند. کمتر از ده درصد جمعیت اقلیت‌های قابل مشاهده هستند.

ساکنان شهر از تقریبا 3000 هکتار زمین پارک، هشت پلت فرم گلف، چهار استخر در فضای بسته و دو استخر در فضای باز، سه مکان برای بازی با آب در پارک، هفت پد یخ و 6 مرکز اجتماعی استفاده می‌کنند.

یک خانه شهری معمولی در برلینگتون 800،000 دلار هزینه خواهد داشت. یک آپارتمان یک خوابه از 360،000 دلار هزینه خواهد داشت.

تورنتو
تورنتو

لیساید (Leaside)

لیساید به عنوان یکی از مناطق برتر تورنتو در نظر گرفته شده است.

این یک منطقه ثروتمند است که با کیفیت زندگی عالی، مدارس خوب و دسترسی راحت به قلب تجاری تورنتو با جاده شناخته شده است.
خانه‌های لیساید گران هستند – شما باید بیش از 1.6 میلیون دلار به طور متوسط برای یک خانه جداگانه پرداخت کنید. شما باید 800000 دلار برای یک خانه شهری متوسط ​​2 خوابه داشته باشید.

اکثر جمعیت فعلی از تبار جزایر بریتانیایی هستند. و برای مهاجران ثروتمند بریتانیا، انتخاب محبوبی است.

حدود یک دهم جمعیت لیساید اقلیت‌های قابل مشاهده هستند – گروه‌های اصلی از جنوب شرقی آسیا و چینی هستند.

مارکام (Markham)

شهر مارکام حدود 17 کیلومتر (10 مایل) یا نیم ساعت به وسیله قطار GO در شمال مرکز تجاری تورنتو قرار دارد. 30 سال پیش، مارکام یک شهر کوچک و نیمه روستایی بود اما از آن زمان به سرعت مورد توجه قرار گرفته است.
در زمان سرشماری سال 2016، جمعیت مارکام 329000 نفر بود و از سال 2001 تاکنون حدود 10 هزار نفر افزایش داشته است. این شهر ادعا می‌کند که عنوان سرمایه تکنولوژی بالای کانادا را دارد- با برخی از توجیه، با توجه به حضور اپل، آی بی ام، Lucent، موتورولا، توشیبا و Sun Microsystems در میان دیگر چیزها.

خریداران باید بیش از 750،000 دلار برای یک خانه شهری معمولی سه خوابه در مارکام یا حدود 500،000 دلار برای آپارتمان دو خوابه بپردازند.

حدود دو سوم جمعیت مارکام، اقلیت‌های قابل مشاهده هستند. بیش از نیمی‌از جمعیت مارکام در میان اقوام چینی یا جنوب آسیا هستند و این شهر یک انتخاب محبوب برای مهاجران چینی / هنگ کنگ است.

اکویل(Oakville)

شهر اکویل در ساحل دریاچه انتاریو، در حدود 35 کیلومتری (22 مایل) یا 35 دقیقه به وسیله قطار GO، در جنوب غربی مرکز تجاری تورنتو قرار دارد.

جمعیت کامیاب اکویل نزدیک به 200،000 نفر است که عمدتا از تبار جزایر بریتانیایی هستند و شهر برای تازه واردان از انگلستان محبوبیت دارد. اقلیت‌های قابل مشاهده کمتر از یک پنجم جمعیت هستند- گروه‌های اصلی از جنوب شرقی آسیا و چین هستند.

این شهر دارای 2500 هکتار از پارک، مدارس خوب، تعداد زیادی از زمین‌های بازی برای کودکان و دو اسکله قایقرانی است.

خانه‌های قدیمی‌تر در انتهای جنوب شهر، نزدیک به دریاچه، قرار دارند. تعداد زیادی از خانه‌های جدید در بخش شمالی اکویل ساخته شده اند و این هزینه‌ها کمتر از هزینه‌ها در بخش جنوبی شهر است. خریدار باید حدود 1500000 دلار برای یک خانه معمولی چهار خوابه جداگانه در اکویل داشته باشد – گرچه خانه‌ها در بخش قدیم شهر، در نزدیکی خط ساحلی گران تر هستند.

خانه‌های سه خوابه از 700،000 دلار هزینه دارد.

ریچموند هیل (Richmond Hill)

شهر ریچموند هیل در حدود 25 کیلومتر (15 مایل) یا نیم ساعت به وسیله قطار GO، در شمال مرکز تجاری تورنتو واقع شده است. در زمان سرشماری سال 2016، جمعیت شهر 195،000 بود و به سرعت در حال رشد بود.

جمعیت مرفه ریچموند هیل دارای ریشه‌های متنوعی است؛ با اقلیت‌های قابل مشاهده که نیمی‌از جمعیت را تشکیل می‌دهند. گروه‌های اقلیت اصلی از چین و جنوب شرقی آسیا هستند.

ریچموند هیل دارای بیش از 166 پارک ارائه دهنده امکانات مانند راه‌های طبیعت، زمین‌های بازی، زمین‌های ورزشی، زمین‌های پیک نیک، زمین‌های تنیس است. این شهر دارای 1360 هکتار از محیط طبیعی و محیطی برای تفریح ​​است.

حدود 1.1  – 1.9 میلیون دلار خرید یک خانه معمولی در ریچموند هیل هست. خانه‌های معمولی هزینه 700،000 دلار – 1 میلیون دلار دارند. آپارتمان دو خوابه از 400،000 دلار هزینه خواهد داشت.

ووهان(Vaughan)

شهر ووهان در حدود 21 کیلومتر (13 مایل) در شمال مرکز تجاری تورنتو قرار دارد.

بزرگترین مکان شهر، پارک تفریحی سرزمین عجایب است که بیش از 3000 نفر در آن جا کار می‌کنند، و UPS (United Parcel Services) که شامل 2،000 نفر کارمند می‌شود.

در زمان سرشماری سال 2016، جمعیت شهر 306،000 بود و به سرعت در حال رشد بود. جمعیت ووهان در سال 1981 فقط 30،000 بود. انتظار می‌رود که تا سال 2025 به بیش از 350،000 نفر برسد.

مردم بیشتر در ووهان خود را در اصل به عنوان ایتالیایی یا یهودی نسبت به قومیت‌های دیگر توصیف می‌کنند. اقلیت‌های قابل مشاهده فقط بیش از یک چهارم جمعیت را تشکیل می‌دهند. گروه‌های اقلیت اصلی از چین و جنوب شرقی آسیا هستند.

خریدار باید حدود 900000 دلار تا 1.5 میلیون دلار برای خرید یک خانه معمولی جدا در ووهان یا حدود 800000 دلار برای یک خانه شهری بپردازد. خانه‌های جداگانه تقریبا 65 درصد از کل ملک مسکونی در ووهان را تشکیل می‌دهند و خانه‌های شهری محبوب ترین در درجه دوم هستند.

 این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *