برزیل, مکان های دیدنی

10 مکان برتر گردشگری در برزیل

برزیل

برزیل پنجمین کشور بزرگ جهان محسوب می‌شود که تقریبا نیمی‌از آمریکای جنوبی را در بر می‌گیرد. خط ساحلی 7500 کیلومتری برزیل با سواحل شنی سفید و زیبا، جزایر گرمسیری زیبا، کلان شهرها و شهرک‌های منحصر به فرد سامبا همراه است. فراتر از درون مرزی، برزیل معولا به برای جذب گردشگری از امکانات بالایی برخوردار است که شامل آبشارهای غول پیکر، تالاب‌هایی که از حیات وحش شگفت انگیز پر شده‌اند، صحراها و جنگل معروف آمازون می‌باشد، جایی که تعدادی از قبایل هنوز هم بدون هیچ گونه تعامل با دنیای واقعی زندگی می‌کنند.

اورو پرتو – برزیل (Ouro Preto, Brazil)

اورو پِرتو یکی از بهترین شهرهای استعماری در برزیل است و به معنی “طلای سیاه” می‌باشد.

اورو پرتو-برزیل

اورو پرتو-برزیل

اورو پرتو بدون شک یکی از بهترین شهرهای استعماری برزیل است. این شهر در پایان قرن هفدهم بنا گردید. این شهر به سرعت موقعیت خود را در میناس گرایس به دست آورد. این شهر پر از معماری استعماری پرتغالی است که کاملا حفظ شده است. ساختمان‌های جدید شهر نیز مطابق با معیارهای تاریخی است که توسط شهر حمایت می‌شود. امروز اورو پرتو یکی از محبوب ترین جاذبه‌های توریستی در آمریکای جنوبی به شمار میرود. این ناحیه از بهترین مکان‌های گردشگری در برزیل محسوب می‌شود.

تئاتر آمازوناس یا آمازون (Teatro Amazonas, Brazil)

تئاتر آمازوناس یا آمازون

تئاتر آمازوناس یا آمازون

تئاتر آمازوناس همچنین به عنوان تئاتر آمازون شناخته می‌شود، تئاتر یک خانه اپرا واقع در مرکز جنگل آمازون وحشی در مانائوس است. صحنه آن در روزهای اوج تجارت لاستیک از بهترین مصالح در دنیا ساخته شده است. گنبد اپرا با شصت هزار کاشی و سرامیک تزئین شده است که با توجه به رنگ پرچم برزیل سبز و آبی رنگ آمیزی شده است.

 فرناندو دی نورونیا (Fernando de Noronha, Brazil)

فرناندو دی نورونیا

فرناندو دی نورونیا

 

 

فرناندو دی نورونیا به عنوان مجمع‌الجزایر، گروهی از جزایر خوش منظر با سواحل و مناظر پر زرق و برق هستند. جزیره در حدود 354 کیلومتری ساحل شمال شرقی برزیل واقع شده است. جزایر این ناحیه، زمین بازی برای غواصان به دلیل وجود آب گرم در طول سال و میدان دید عالی در عمق آب حتی در عمق بزرگ‌تر موجب رفت‌وآمد بیشتر در این منطقه شد. فرناندو دی نورونیا یکی از بهترین مکان‌های گردشگری و جزو 10 مکان برتر گردشگری در برزیل است

مرکز تاریخی شهر اولیندا (Historic Center of Olinda, Brazil)

مرکز تاریخی شهر اولیندا

مرکز تاریخی شهر اولیندا

مرکز تاریخی شهر اولیندا در خط ساحلی شمال شرقی برزیل واقع در شمال مجارستان است. اولیندا دارای مجموعه ای از جاذبه‌های توریستی فوق العاده است که شامل منطقه تاریخی مرکز شهر، کلیساهایی با قدمت بالا و کارناوال مشهور جهان اولیندا است. کافه‌ها، هتل‌ها و هنرمندان موسیقی نیز به جذابیت این شهر اضافه میکنند.

شهر و ساحل سالوادور در برزیل (Salvador Beaches, Brazil)

شهر و ساحل سالوادور در برزیل

شهر و ساحل سالوادور در برزیل

شهر سالوادور پایتخت کشور باهیا است. این شهر همچنین یکی از شهرهای معروف استعماری برزیل است. این شهر دارای یک صحنه موسیقی جالب و تعدادی از سواحل ارزشمند است. سواحل اطراف سالوادور توسط صخره‌ها احاطه شده اند که از سنگ‌های طبیعی تشکیل شده اند. این منطقه یکی از بهترین مکان‌های گردشگری و جزو 10 مکان برتر گردشگری در برزیل محسوب می‌شود.

پانتانال (Pantanal, Brazil)

پانتانال

پانتانال

تالاب عظیمی‌است که بیشتر آن در غرب برزیل قرار دارد، اما به کشورهای همسایه بولیوی و پاراگوئه گسترش یافته است. تالاب پانتانال به دلیل حیات وحش آن شناخته شده است و یکی از مناطق پرجمعیت برزیل است.

کارناوال ریو (Rio Carnival, Brazil)

کارناوال ریو

کارناوال ریو

کارناوال ریو دو ژانیرو بزرگترین و مشهورترین کارناوال در برزیل است. کارولینای ریو روزانه در خیابان‌های شهر بیش از دو میلیون نفر را جذب می‌کند که به شهر می‌آیند تا چهار روز شگفت انگیز را تجربه کنند. کارناوال با رژه شگفت انگیز ریو سامبا در سمبادروم به پایان می‌رسد. این منطقه یکی از بهترین مکان‌های گردشگری و جزو 10 مکان برتر گردشگری در برزیل است.

رود آمازون، برزیل (Amazon River, Brazil)

رود آمازون

رود آمازون

رود آمازون بزرگترین رود در جهان است. رودخانه دارای بیش از 3000 گونه شناخته شده ماهی است. بسیاری از گونه‌های جدید در طی زمان کشف شده اند. بخش اعظم آمازون با نیمی‌از جنگل‌های بارانی باقی مانده در جهان است.

 آبشار ایگوازو (Iguazu Falls, Brazil)

آبشار ایگوازو

آبشار ایگوازو

آبشار ایگوازو یکی از بزرگترین معجزات طبیعت جهان است. این آبشار بین مرز برزیل-آرژانتین قرار دارد. آبشار ایگوازو شامل 275 آبشار منحصربه فرد در امتداد رودخانه ایگوازو می‌باشد. عوام آن را گلو شیطان خطاب می‌کنند که U شکل است و ارتفاع آن 82 متر است. این آبشار یکی از بهترین مکان‌های گردشگری و جزو 10 مکان‌های برتر گردشگری در برزیل به شمار می‌آید.

 این مطالب اطلاعات کلی می‌دهد و تمام جنبه‌های این موضوع را در برنگرفته است. این نوشته به شما هیچ توصیه ای نمی‌کند. شما باید قبل از هر اقدامی‌با افراد متخصص و حرفه ای مشورت کنید. این نوشته شامل توصیه‌های حقوقی، مالیاتی و سایر توصیه‌های تخصصی از وب سایت تاپ برگ و شرکت‌های وابسته به آن، نمی‌باشد. نتایج پیشین, ضامن اتفاق مجدد آن‌ها نیست. ما هیچگونه تضمینی در رابطه با درستی، جامع بودن و به روز بودن این مطالب نمی‌کنیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *