علم و فناوری, کسب و کار

بهترین برنامه‌های ارسال پیامک انبوه (معرفی اپلیکیشن) + جدول مقایسه

برنامه ارسال پیامک انبوه Multi SMS Sender

یکی از نیاز‌های افرادی که با گوشی ارسال پیامک می‌کنند این است که چگونه می‌توانند بصورت گروهی و انبوه برای مخاطبین خود پیامک ارسال کنند ؟ برای ارسال پیامک انبوه چه برنامه‌هایی نیاز داریم و ایا اصلا این کار امکان پذیر است یا خیر؟

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه

نام برنامهMulti SMS SenderBulk SMS PlansGroup Messagingپنل پیامکی پیام رسان (مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه)
قیمترایگانرایگانرایگانرایگان
محدودیت ارسال پیامکمحدودیت سیم کارتمحدودیت سیم کارتمحدودیت سیم کارتبدون محدودیت روزانه
لیست انبوه شماره موبایل
زمان بندی ارسال
ارسال بصورت زنده
سفارشی کردن متن پیامک
ارسال پیامک از نقشه
ارسال پیامک به گیرنده مسدودین

برنامه Multi SMS Sender

برنامه Multi SMS Sender (MSS) یک برنامه فشرده است که به شما امکان می‌دهد به طور همزمان به بیش از 200 مخاطب پیامک ارسال کنید. MSS با انعطاف پذیری برای حذف یا به روز رسانی گروه‌های مخاطب ایجاد شده، کنترل کامل بر نحوه ارسال پیام‌های خود را به شما می‌دهد. و اگر مخاطبین شما در یک فایل اکسل یا CSV هستند، می‌توانید آنها را به طور یکپارچه در برنامه وارد کنید.

این برنامه سازگار با زبان فارسی نیست ، همچنین برای آنانی است که می‌خواهند برای مخاطبین خود پیامک ارسال کنند . چنانچه قصد ارسال پیامک جهت تبلیغات کسب و کار خود را دارید باید سامانه پیامکی تهیه کنید .

MSS یک برنامه پیام کوتاه فوری است که پیام‌های شما را بر اساس تاریخ و زمانی که آنها را ارسال کرده‌اید سازمان‌دهی می‌کند و در عین حال زمان دقیق دریافت پیامک را به شما نشان می‌دهد. همچنین دارای ویژگی‌های شخصی سازی و امضا است که به شما امکان می‌دهد متن خود را سفارشی کنید.

اگر تصمیم دارید که مخاطبین را در یک گروه جمع بندی نکنید، به شما امکان می‌دهد مخاطبین را به صورت دستی انتخاب کنید. این گزینه گروهی ایجاد نمی‌کند بلکه پیام را فقط برای افرادی که برای آن نمونه انتخاب می‌کنید ارسال می‌کند.

برنامه Bulk SMS Plans

برنامه اس ام اس انبوه Bulk SMS Plans

برنامه‌های پیامک انبوه یکی دیگر از راه حل‌های پیامکی است که بسیاری از ویژگی‌های تعاملی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این امکان را به شما می‌دهد تا متن دلخواه خود را با یک بار ارسال به حداکثر 500 مخاطب ارسال کنید.

یکی از نقاط قوت آن این است که می‌توانید قالب‌های پیامک قابل استفاده مجدد برای گروه‌های پیامکی مختلف ایجاد کنید.

این برنامه به شما امکان می‌دهد شناسه فرستنده و الگوهای پیامک خود را مدیریت کنید و گزارش‌های تاریخچه پیامک را مشاهده کنید.

داشبورد آن علاوه بر داشتن گزینه ارسال پیامک انبوه، دارای گزینه ارسال پیامک سریع است.

در حالی که برنامه برای دانلود رایگان است، برای ارسال پیام باید اعتبار خریداری کنید. چنانچه قصد ارسال پیامک جهت تبلیغات کسب و کار خود را دارید باید سامانه پیامکی رایگان تهیه کنید .

برنامه Group Messaging

برنامه Group Messaging

اگرچه رابط کاربری آن کمی‌زشت به نظر می‌رسد، اما اگر به دنبال ارسال چندصد پیام به طور همزمان بوده اید، این نرم افزار کار ارسال پیام گروهی به مخاطبین گوشی همراه به خوبی انجام می‌دهد.

هنگامی‌که یک گروه مخاطب در برنامه پیام‌رسانی گروهی ایجاد می‌کنید، پیام شما را از طریق برنامه پیش‌فرض SMS ارسال می‌کند.

با این برنامه، می‌توانید گروه‌های مخاطب هدف خود را نام‌گذاری و انتخاب کنید. این کار تأیید اینکه پیام مناسبی را به مخاطبین مناسب ارسال می‌کنید آسان می‌کند. همچنین می‌توانید یک گروه را حذف کنید، یک گیرنده را از گروه حذف کنید، یا شماره‌های بیشتری اضافه کنید.

محدودیت‌های برنامه ارسال پیامک انبوه

اگر قصد دارید تا از طریق برنامه‌های معرفی روزانه بیش از 500 پیامک انبوه ارسال کنید ، احتمالا درهمان اولین بار سیم کارت شما مسدود خواهد شد. طبق قوانین سازمان تنظیم مقررات ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شامل قوانین محدود کننده و سفت و سختی می‌شود که می‌تواند حتی مجازات سنگینی هم داشته باشد. در نتیجه برنامه‌های ارسال پیامک که در بالاتر معرفی شد تنها تا سقف 500 پیامک در روز کاربردی است.

از دیگر محدودیت‌های این روش در اختیار نداشتن انبوهی از شماره تلفن‌ها می‌باشد . از آنجایی که اسم این روش ارسال پیامک انبوه است ولی احتمالا در مخاطبین خود بیش از چند صد شماره موبایل نخواهید داشت . در نتیجه برای اینکار احتمالا باید لیست شماره موبایل خریداری کنید .

بهترین برنامه ارسال پیامک انبوه ( جهت تبلیغات )

بهترین برنامه ارسال پیامک انبوه

اگر قصد ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات کسب و کار و یا برند خود را دارید ، بهترین ابزار که مشکلی از لحاظ محدودیت نداشته باشد ، پنل‌های پیامکی می‌باشند .

پنل پیامکی با در اختیار داشتن بانک شماره موبایل مخابراتی و دیتای آپدیت شده می‌تواند گزینه مناسب و جایگزین مناسبی برای برنامه‌های معرفی شده باشد . قیمت پنل پیامک تبلیغاتی با پلن‌های مختلف رایگان ، تک ستاره و دوستاره در پیام رسان عرضه می‌شود.

چنانچه قصد ارسال پیامک انبوه دارید می‌توانید در پنل پیامکی ثبت نام کنید و با دریافت پنل اس ام اس رایگان ، تبلیغات خود را شروع کنید .

امکانات برنامه ارسال پیامک انبوه پیام رسان

چنانچه قصد ارسال پیامک انبوه دارید می‌توانید در پنل پیامکی ثبت نام کنید و با دریافت پنل اس ام اس رایگان ، تبلیغات خود را شروع کنید .

ارسال پیام صوتی انبوه

در این روش می‌توانید متن تبلیغاتی خود را با استفاده از گوسنده مجازی موجود در سامانه تبدیل به آوای صوتی کنید و برای شماره‌های دیگران ارسال نمایید .

ارسال پیامک به شهر و استان

ارسال پیامک تبلیغاتی بصورت منطقه ای بسیار در جذب مشتری تاثیرگذار است. اگر می‌خواهید بصورت منطقه ای تبلیغات را شروع کنید ، در این روش به تفکیک تمامی‌شهر‌ها و استانهای کشور ایران پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک از روی نقشه

اگر نمیخواهید به کل شهر و یا استان پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید ، در این روش از روی نقشه ، محدوده مورد نظر خود را انتخاب کرده و پیامک انبوه ارسال نمایید.

ارسال پیامک زنده از دکل LBS

ارسال پیامک LBS بصورت زنده از جدیدترین و تاثیرگذار ترین روش‌های تبلیغاتی انبوه است که می‌توانید در لحظه به هرکسی که وارد محدوده اطراف فروشگاه شما می‌شود پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید . این روش جذب مشتری را فزایش داده و فروشگاه شما را پربازدید تر می‌کند.

ارسال پیامک بر اساس پیش شماره

برخی از پیش شماره‌ها بسیار شاخص هستند و می‌توانند فیلتر خوبی برای تبلیغات باشند. مثلا اگر فروشگاه محصولات لوکس دارید ، باید پیامک تبلیغاتی خود را برای پیش شماره‌های 0912 ارسال کنید .

ارسال پیامک‌های زمان بندی شده

پیامک‌های دوره ای بصورت زمان بندی شده کاربردی است . اگر شما بخواهید از این روش استفاده کنید در پنل پیام رسان فعال است .

ارسال پیامک از فایل اکسل

از مهم ترین و برجسته ترین ویژگی‌های ارسال خیلی هوشمند، بارگذاری اکسل بدون وجود هیچ محدودیتی است.

بعضا در انواع خاصی از ارسال‌ها، اکسل‌های قابل بارگذاری دارای محدودیت‌هایی از جمله:

شماره‌های مخاطبین، نام و نام خانوادگی و … بودند.

ولی در ارسال پیامک خیلی هوشمند، شما میتوانید فایل اکسل موردنظرتان را بدون هیچ محدودیتی در ستون‌ها و سطرها و بدون رعایت هیچ فرمت خاصی، که اغلب یکی از مشکلات عمده کاربران در بارگذاری فایل اکسل بوده، به پنل پیامکی خود بارگذاری کنید.

انتهای مقاله

برای راهنمایی‌های بیشتر در زمینه ثبت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه و همچنین مشاوره ی رایگان در زمینه ی تبلیغات میتوانید با شماره ی زیر با همکاران سامانه پیامکی پیام رسان در ارتباط باشید.

74912 – 021

همچنین میتوانید با ثبت درخواست پشتیبانی در سامانه پیامکی پیام رسان، از پشتیبانی 24 ساعته ی خانواده ی پیام رسان استفاده کنید .

منتظر شنیدن صدای گرمتان و هم صحبت شدن با شما هستیم .

آدرس پنل پیامکی پیام رسان payam-resan.com

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *