برچسب ها: 

 • این موضوع 0 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در ۲ سال، ۷ ماه پیش بدست ناشناس به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #100009886
  ناشناس
  غیرفعال

  مهاجرت تحصیلی به چین
  مهاجرت تحصیلی به چین مختص به متقاضیانی است که قصد تحصیل در مدارس، مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را دارند. تحصیل در مدارس چین از سن 6 سالگی آغاز شده و تا سن 17 الی 18 سالگی ادامه دارد. دانش آموزان جهت تحصیل در مدارس دولتی این کشور باید به زبان چینی تسلط داشته باشند. در غیر این صورت باید در مدارس بین المللی تحصیل نمایند. تحصیل در این مدارس هزینه های مخصوص به خود را داراست و دانش آموزان می توانند هم به زبان انگلیسی و هم به زبان چینی در این مدارس تحصیل نمایند.
  تحصیل در مقطع کارشناسی در چین نزدیک به 3 الی 4 سال است. متقاضیان می توانند با شرکت در آزمون در انواع رشته های پزشکی، مهندسی، مدیریت و… تحصیل نمایند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در چین نزدیک به 2 الی 3 سال به طول می انجامد. متقاضیان باید مدرک کارشناسی شان بالای 14 باشد تا بتوانند پذیرش دانشگاه های چین را اخذ کنند. تحصیل در مقطع دکترا نیز لازمه داشتن رزومه قوی تحصیلی می باشد. متقاضیانی که دارای سوپروایزر هستند و رزومه تحصیلی خوبی را دارند می توانند در این مقطع تحصیل نمایند. تحصیل در مقطع دکترا نیز نزدیک به 2 الی 3 سال به طول می انجامد.
  اقامت و مهاجرت به چین از طریق تحصیل یکی از راحت ترین روش های مهاجرت چین است. به طور کلی، سیستم آموزشی در چین بسیار با کیفیت می باشد. همچنین این کشور برای جذب دانشجویان نخبه از سراسر جهان، بورسیه های تحصیلی مختلفی را ارائه کرده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.