علم و فناوری

چطور بهترین بازی‌های موبایلی خارجی را رایگان دانلود کنیم؟

اگرچه تاریخچه بازی‌های ویدیویی و صنعت گیم به دهه‌های قبلی برمی‌گردد و بازیکنان سراسر جهان برای سال‌های متوالی از پلتفرم‌هایی مانند ایکس باکس، پلی استیشن، کامپیوتر، نینتیندو سوئیچ و … استفاده می‌کردند اما شروع قرن 21 یک انقلاب بزرگ در صنعت گیم ایجاد کرد. از ابتدای قرن جاری علوم و تکنولوژی‌های مختلف پیشرفت بسیار زیادی داشته اند به گونه ای که امروزه بیش از نیمی‌از مردم جهان از اسمارت فون‌ها استفاده می‌کنند. پتانسیل بالای اسمارت فون‌ها باعث شده است که به محبوب ترین پلتفرم بازی‌ها در جهان تبدیل شوند و امروزه تمام شرکت‌ها و استودیوهای بازی سازی تمرکز اصلی خود را بر روی تولید بازی‌های موبایلی گذاشته اند.

بازیکنان ایرانی به دلیل مشکلات متعددی که دارند در بسیاری از مواقع قادر نیستند که به صورت مستقیم بازی‌های مورد نظر خودشان را دانلود کنند. سایت‌ها و فروشگاه‌های متعددی در سراسر جهان و داخل ایران وجود دارند که در زمینه‌های مختلف از صنعت گیم مانند دانلود بازی‌ها فعالیت می‌کنند و به گیمرها خدمات رسانی می‌کنند. در ادامه مطلب به بررسی نحوه دانلود رایگان بهترین بازی‌های موبایلی خارجی پرداخته خواهد شد.

دانلود رایگان بهترین بازی‌های موبایلی خارجی برای بازیکنان ایرانی

تقریبا تمام کشورهای جهان در زمینه تولید بازی‌های ویدیویی و موبایلی سرمایه گذاری‌های متعددی انجام داده اند. هر ساله هزاران بازی موبایلی باکیفیت و جذاب در سبک‌ها و ژانرهای مختلفی همچون اکشن، تیراندازی، تفنگی، بتل رویال، استراتژی، شبیه سازی، نقش آفرینی، معمایی، ورزشی و … تولید و عرضه می‌شوند. می‌توان گفت بهترین بازی‌های موبایلی محصول شرکت‌های اروپایی و آمریکایی هستند. از آنجایی بسیاری از این کشورها کشور ایران و بازیکنان ایرانی را تحریم کرده اند گیمرها نمی‌توانند به صورت مستقیم بازی‌های مورد نظر خود را از شرکت‌های عرضه کننده دریافت کنند.

سایت‌ها و فروشگاه‌های متعددی وجود دارند که در زمینه دانلود بازی‌های موبایلی فعالیت می‌کنند و خدمات مختلفی به بازیکنان ایرانی ارائه می‌کنند. به صورت کلی بازیکنان می‌توانند بازی‌های موبایلی مورد نظر خودشان را از استورهای مختلفی مانند گوگل پلی استور، اپل استور و یا فروشگاه‌های مطرح داخلی مانند کافه بازار دانلود کنند؛ اما این فروشگاه‌ها ممکن است که بسیاری از بازی‌ها را ارائه نکنند و یا در قبال ارائه آن هزینه‌هایی دریافت کنند.

دانلود رایگان بازی‌های موبایلی خارجی از رسانه ایموجو

بازیکنان ایران به دلیل وجود تحریم‌های مختلف قادر نیستند که بازی‌های مورد نظر خودشان را به صورت مستقی از سایت‌های خارجی و شرکت‌های عرضه کنند آنها دانلود کنند. در داخل کشور ایران سایت‌ها، رسانه‌ها و فروشگاه‌های متعددی وجود دارند که امکان دانلود رایگان بازی‌ها را برای بازیکنان ایرانی فراهم کرده اند. رسانه بازی ایموجو به عنوان یکی از معتبرترین، مطمئن ترین و پربازدیدترین رسانه‌های بازی در کشور شناخته می‌شود که خدمات ویژه ای به بازیکنان ایرانی ارائه می‌کند. از جمله مهم ترین خدمات این سایت و رسانه بازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دانلود رایگان بازی‌های موبایلی

همانطور که گفته شد هر ساله هزاران بازی موبایلی مختلف در سبک‌ها و ژانرهای متعددی از طرف شرکت‌ها و استودیوهای بازی سازی طراحی و تولید می‌شوند. بازیکنان می‌توانند در سبک و ژانر مورد علاقه خود به ده‌ها بازی باکیفیت، جذاب و هیجان انگیز دسترسی داشته باشند. رسانه بازی ایموجو تلاش کرده است که در هر کدام از سبک‌های بازی‌ها بهترین و جذاب ترین بازی‌ها را به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار بدهد. گیمرها می‌توانند بازی فری فایر موبایلی، بازی کالاف دیوتی، بازی کلش آف کلنز، بازی فورتنایت، بازی فیفا، بازی کلش رویال و سایر بازی‌های معروف و پرطرفدار را به صورت رایگان از این رسانه دانلود کنند. تقریبا می‌توان گفت تمام بازی‌های موبایلی معروف و پرطرفدار در این رسانه در دسترس بازیکنان قرار گرفته اند.

سایر خدمات ایران موجو

رسانه بازی ایموجو علاوه بر فراهم کردن امکان دانلود رایگان بازی‌های موبایلی خدمات دیگری به بازیکنان ارائه می‌کند که هر کدام می‌توانند در روند رشد و موفقیت بازیکنان موثر باشند. از مهم ترین خدمات ایموجو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بخش ترفند بازی‌ها

هر کدام از بازی‌های موبایلی که طراحی و تولید می‌شوند و در اختیار بازیکنان سراسر جهان قرا می‌گیرند دارای ترفند‌ها، شیوه‌ها، قلق، راهکار و لم خاص و منحصر به فردی هستند. بازیکنانی که قصد دارند در هر کدام از این بازی‌ها به مهارت و تخصص برسند و حرفه ای شوند نیاز دارند که با این ترفندها و تکنیک‌ها آشنا شوند. ترفند بازی‌ها به گیمرها کمک می‌کند که بتوانند به راحتی مراحل مختلف را پشت سر بگذارند و به موفقیت برسند. تکنیک و ترفند بازی‌ها ممکن است خیلی ساده یا خیلی پیچیده باشد. بازیکنان در بخش ترفندهای بازی در رسانه ایموجو می‌توانند با بهترین و مهم ترین ترفندها و تکنیک‌های معروف ترین بازی‌های موبایلی آشنا شوند. در سایت رجا نیوز مقاله ای با عنوان بهترین ترفند برای حرفه ای شدن در بازی کالاف دیوتی و فری فایر منتشر شده است که می‌تواند به طرفداران این بازی‌ها کمک بسیار زیادی بکند.

آموزش بازی‌های موبایلی

آموزش بازی‌های موبایلی یکی دیگر از مهم ترین و اصلی ترین خدمات رسانه بازی ایموجو است. همانطور که گفته شد هر ساله هزاران بازی موبایلی در سبک‌ها و ژانرهای متعددی تولید می‌شوند. بازیکنان می‌توانند در سبک مورد علاقه خودشان به ده‌ها بازی باکیفیت و جذاب دسترسی داشته باشند. بازیکنان قادر نیستند که تمام بازی‌های مورد علاقه خودشان را تجربه کنند و از جزئیات، نقاط قوت و نقاط ضعف آن آگاه شوند به همین دلیل سایت ایموجو تلاش کرده است که آموزش‌های مربوط به بازی‌های موبایلی را در اختیار بازیکنان قرار دهد. گیمرها در این سایت می‌توانند به انواع آموزش‌های متنی، صوتی، تصویری و ویدیویی از بهترین و معروف ترین بازی‌های موبایلی دسترسی داشته باشند. آموزش بازی‌ها به بازیکنان کمک می‌کند که در زمان کوتاه تری به موفقیت و پیروزی برسند و حرفه ای شوند.

نقد و بررسی بازی‌های موبایلی

محبوبیت بالای بازی‌های موبایلی باعث شده است که در سراسر جهان رسانه‌ها، سایت‌ها، افراد، گیمرها، خبرگزاری‌ها منتقدان متعددی به آنها بپردازند و بازی‌های موبایلی مختلف را از جنبه‌های مختلف مورد نقد و بررسی قرار دهند و تمام جزئیات آنها را بررسی کنند. در داخل ایران سایت‌های متعددی وجود دارند که در زمینه بازی‌های موبایلی فعالیت دارند. سایت ایموجو تلاش کرده است که در کنار فراهم کردن امکان دانلود رایگان بازی‌های موبایلی، نقد و بررسی آنها را نیز در دسترس بازیکنان قرار دهد. این رسانه از کارشناسان و منتقدان حرفه ای کمک گرفته است و بازی‌های موبایل مشهور و معروف را از جنبه‌های مختلف مورد نقد و بررسی قرار داده است. نقد و بررسی‌های صورت گرفته به بازیکنان کمک می‌کند که با جزئیات بازی‌ها و ویژگی‌ها و قابلیت‌های آنها آشنا شوند.

پوشش اخبار بازی‌ها

محبوبیت بالای بازی‌های موبایلی باعث شده است که خبرگزاری، رسانه‌ها و سایت‌های مختلف علاوه بر فعالیت در حوزه‌های مختلف این صنعت اخبار و حواشی آن را نیز پوشش دهند. اگرچه پوشش اخبار و حواشی تمامی‌بازی‌های موبایلی، شرکت‌های سازندها و … کار غیر ممکنی است اما سایت ایموجو تلاش کرده است که آخرین و جدیدترین اخبار مربوط به بازی‌های محبوب و پرطرفدار را پوشش دهد و گیمرها و کاربران داخلی را از آخرین وضعیت دنیای گیم آگاه کند.

بررسی مشکلات بازی‌ها

هر چند که دانلود، نصب و اجرای بازی‌های موبایلی کار بسیار ساده ای است و معمولا بازیکنان مشکلات زیادی در استفاده از این بازی‌ها ندارند اما گاهی ممکن است به دلایل مختلفی بازیکن دچار مشکلاتی شود. در سایت ایموجو این امکان برای بازیکنان فراهم شده است که راهکارهای مشکلات و خطاهای مربوط به بازی‌های مورد علاقه خود را پیدا کنند و در سریع ترین زمان ممکن این مشکلات را برطرف کنند. گیمرها قادر می‌باشند در این رسانه بازی مشکلاتی مانند دانلود بازی‌ها، نصب سخت افزار برای بازی، ناهماهنگی سیستم عامل‌ها و … را در سریع ترین زمان ممکن حل کنند.

امکان تبلیغات در ایموجو

رسانه بازی ایموجو از جمله پربازدیدترین سایت‌های فعال در حوزه دنیای گیم است و این پتانسیل بالایی برای تبلیغات به شمار می‌رود. افرادی که خدمات و کسب و کارهای ویژه ای دارند می‌توانند از این رسانه برای تبلیغ کسب و کار و خدمات خودشان استفاده کنند. افراد می‌توانند از انواع تبلیغات بنری، رپورتاژها، تبلیغات متنی، تصویری، ویدیویی و … برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده کنند.

جمع بندی نهایی

هر ساله هزاران بازی موبایلی تولید می‌شود که هر کدام در سبک‌ها و ژانرهای ویژه ای در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند. معمولا این بازی‌ها محصول کمپانی‌های آمریکایی و اروپایی هستند و از آنجایی که بازیکنان ایران با مشکلات تحریم مواجه هستند به سختی می‌توانند آنها را دریافت کنند. سایت‌های و فروشگاه‌های متعددی وجود دارند که بازی‌های موبایلی را به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند. رسانه بازی ایموجو به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین سایت‌های بازی شناخته می‌شود که معروف ترین و پردانلودترین بازی‌های موبایلی را در اختیار بازیکنان ایرانی قرار داده است و بازیکنان می‌توانند بازی‌های مورد نظر خودشان را صورت رایگان دانلود کنند. این سایت همچنین خدمات دیگری از جمله آموزش بازی‌ها، نقد و بررسی بازی، حل مشکلات، پوشش اخبار و حواشی بازی‌ها و … به بازیکنان عرضه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *