کسب و کار

مهدی یوسفی ، سرپرست مجموعه ایران رنگ

آقای مهدی یوسفی متولد 1362 شهر کرج است. او سرپرست مجموعه ایران رنگ ( بزرگترین استارت آپ و فروشگاه اینترنتی ایران ) است. آقای یوسفی به مدت 4 سال مسئول واحد حسابداری مجموعه فرهنگسرای مهر بود ، سپس به مدت 9 سال مسئول حراست شرکت کیمیا موتور بود. سپس به مجموعه بازرگانی خدیو پیوست و پس از خرید مجموعه ایران رنگ توسط بازرگانی خدیو ، وی به عنوان سرپرست این مجموعه فعالیت خود را شروع کرد.

چرا خرید رنگ از ایران رنگ؟

فروشگاه اینترنتی ایران رنگ بزرگترین استارتاپ فروشگاه آنلاین کشور در حوزه رنگ و ابزارآلات رنگ ، با پشتیبانی چند انبار در سطح کشور و شبکه فروش و توزیع پیشرفته با قابلیت ارسال کالا به تمامی‌اقصی نقاط کشور و فروش محصولات بیش از ۴۰ برند مطرح در حوزه رنگ و ابزار آلات رنگ مانند رنگ اطلس، رنگ سحر، رنگ استخری ، رنگ ماندگار، لتو، پارس اشن، بیات، آلچیبای، کناف، پارس بهار، رنگ فرازپیشه ، رنگ‌هادی ،‌هاویلوکس، کاپارول، رنگ الوان ، رنگ نما ، چسب کاشی ، جلاسنج ، چسب ۱۲۳ و بتونه کناف . . . فعالیت خود را آغاز کرده و با توجه به نزدیک شدن ارتباطات به وسیله وب سایت‌ها، با هدف پذیرش سفارشات، بروزرسانی قیمت رنگ، آشنایی با محصولات رنگ ساختمانی، پشتیبانی آنلاین، خدمت رسانی آسان به مشتریان ، راحت ترین راه برای قیمت ضد زنگ و حذف واسطه‌ها  در بازار رنگ به آدرس www.iran-rang.ir تاسیس گردیده است که به یاری حق خدمت رسان هرچه بهتر مشتریان گرامی‌باشیم.

این مجموعه با بیش از چند دهه تجربه با تیمی‌متشکل از متخصصین جوان در زمینه پخش رنگ گام‌های موثری برداشته و توانسته با حذف واسطه‌ها محصولات خود را با نازلترین قیمت به دست مشتریان گرامی‌برساند. امید است خدمتگزار خوبی برای شما عزیزان باشیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *