پزشکی

صفر تا صد جراحی‌های زیبایی واژن

محبوبیت عمل‌های جراحی پلاستیک واژن و فرایند‌های بدون جراحی مرتبط با اندام تناسلی زنان حاکی از این حقیقت است که این اقدامات زیبایی که مزایای درمانی را نیز به همراه دارند ، پروسیجرهایی هستند که در سایه آنها ، تبدیل یک ناهنجاری به یک هنجار، ممکن گردیده و احساس ارزش را در بانوان افزایش داده اند. برخی بدشکلی‌ها و مشکلات در ناحیه تناسلی می‌تواند تاثیرات ناتوان کننده ای را در فرد ایجاد کند و اشتغالات ذهنی ناشی از آن، کیفیت زندگی را از جوانب مختلف تحت تاثیرات منفی قرار دهد. تحقیقات و آمار رضایت بیماران در پی قرار گرفتن تحت فرایندهای جراحی زیبایی مرتبط با ناحیه تناسلی همچون لابیاپلاستی ، خود مبین مثبت بودن نتیجه و راهبردی بودن این راه حل شکوفا شده در حوزه زیبایی است.

اطلاعات جامع درباره انواع جراحی‌های زیبایی اندام تناسلی

تکنیک‌های مدرن ظهور کرده در حوزه زیبایی نواحی تناسلی بانوان، دامنه متنوعی از روش‌های جراحی و بدون جراحی را در پیش روی ما قرار می‌دهد که بهترین راهکار برای موفقیت آمیز ترین انتخاب از میان این گستره متنوع روش‌ها، اعتماد کردن به یک جراح خوب و متخصص زنان و زیبایی با تجربه است.

جراحی‌های کازمتیک نواحی واژینال که از جمله رایج ترین آن‌ها می‌توان به لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، تزریق چربی به واژن، سفید کردن واژن و ده‌ها مورد دیگر در پکیج جراحی‌های جوانسازی واژن اشاره کرد، طبیعتاً با در نظر گرفتن فطری بودن حس زیبا دوستی در انسان بعنوان یک راهکار بهنجار تلقی می‌شود که می‌تواند اقسام مختلف مشکلات که عمدتاً در نارضایتی از کیفیت رابطه و افت شدید اعتماد به نفس که در بدشکلی یا ایرادات موجود در اندام تناسلی ریشه دارد را حل کند.

حرفه ای ترین تکنیک‌های عمل زیبایی واژن در زنان

روش‌های جوانسازی و زیبا سازی که هدف سفت کردن، ترمیم یا بهبود کارکرد و نیز زیباسازی اندام تناسلی را بر عهده داشته و تاثیر به سزایی در بهبود دادن کیفیت در روابط جنسی را عهده دار شده است، با مورد هدف قرار دادن بخش‌های داخلی و خارجی واژن، ایراداتی را که در پی عوامل متعدد از قبیل زایمان، بالا رفتن سن یا عوامل ژنتیکی یا مادرزادی رخ داده است، رفع می‌کند. واژینوپلاستی، پرینوپلاستی،‌هایمنوپلاستی با تمرکز روی بخش‌های داخلی از قبیل مخاط، دیواره‌ها و بافت‌های اینترنال، معضلات این بخش از اندام تناسلی را درمان می‌نماید.

تزریق پی آر پی، کربوکسی تراپی، بزرگ کردن لابیای ماژور با تزریق چربی، هودکتومی‌و مونس پلاستی نیز از معجزه‌های عملیات اکسترنال زیبایی اندام تناسلی محسوب می‌شوند که نقطه هدف آنها برای خلق نتایج حقیقتاً کارساز، بر روی بخش‌های خارجی واژن متمرکز شده است.

جدیدترین روش‌های بدون جراحی جوانسازی واژن

معرفی روش‌های بدون جراحی برای عملیات زیبایی واژن حاکی از این حقیقت است که تکنیک‌های ارائه شده در حوزه زیبایی برای آندسته از زیباجویانی که به دلایل مختلف گزینه‌های مناسبی برای روندهای جراحی به شمار نمی‌آید، از مجرای بدون جراحی نیز راه حل‌هایی را یافته و با استفاده از روش‌هایی از قبیل تزریق فیلر، تقویت نقطه جی، جوانسازی با آر اف یا لیزر، تلاش کرده است تا قدم مثبتی در بهبود کیفیت زندگی را برای بانوان، این موجودات باهوش و کانون خوبی، فراهم آورد.

بهترین زمان برای عمل زیبایی واژینال

همانطور که پیشتر اشاره شده، عوامل مختلف محیطی یا ماردزادی می‌تواند باعث بروز اختلالات و ناهنجاری‌های متعددی در اندام تناسلی زنان شود. افراد در سنین مختلف درگیر معضلاتی از قبیل خشکی واژن، آتروفی، حساسیت، عفونت، خارش و سوزش، گشادی واژن و بسیاری ناهنجاری‌های دیگر می‌شوند که دیر یا زود درگیر شدن با هر یک از آنها در افراد مختلف متفاوت است. این مشکلات گاهی قبل از یائسگی و گاهی در دهه‌های پایین زندگی افراد، گریبان آنها را می‌گیرد و گاه به معضلی بزرگ از جهت برآورده نشدن توقعات خود فرد و شریک جنسی او از یک رابطه منجر می‌شود و بارقه امیدی را که در زندگی عاشقانه روشن شده بود رو به خاموشی می‌کشاند. برقراری یک رابطه جنسی در حد احسن و داشتن تجارب جنسی خوب با پارتنر یا شریک جنسی به مانند سپری عمل می‌کند که پیکره یک ارتباط را در برابر ضربات گاهاً مخرب و نابود کننده ، مصون نگه می‌دارد. بنابراین هر زمان که احساس کردید چنین مشکلاتی شما را تهدید می‌کنند ، می‌توانید برای جراحی زیبایی واژن به متخصص مراجعه کنید.

چه افرادی بهترین داوطلبین جوانسازی و جراحی‌های زیبایی واژن محسوب می‌شوند؟

داشتن نگرش‌های معنادار از یک فرایند زیبایی یک متغیر مهم در تبیین هدف گرایش به سمت عمل‌های زیبایی است. اینکه ارزیابی ما و ورودی‌های محیطی تاثیر گذار در گرایش به سمت این جراحی‌ها منطقی باشد، نقش تعیین کننده ای در تعیین داوطلبی مان خواهد داشت. دکتر خلیلی ، جراح و متخصص زنان بعنوان یک روانکاو در جلسه مشاوره، با به گفتگو نشستن با بیمار خود، درست ترین تشخیص را در تعیین اوطلبی او خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *