آشپزی و غذا

سفارش پیتزا

اگر بعد از یک روز کاری سخت و شلوغ به خانه بازگشته اید و با کلی خستگی می‌خواهید تصمیم بگیرید که چه غذایی درست کنید، بهتر است خود و خانوادتان را امشب مهمان یک پیتزای خوشمزه عطاویچی کنید تا هم استراحت کرده باشید هم غذای خوشمزه خورده باشید.

اگر برای آخر هفته با دوستانتان برنامه یک دورهمی‌دوستانه دارید، می‌توانید با خوردن بهترین پیتزا جمع خود را شادتر کنید.

اینکه شما کدام نقطه شهر یا کشور باشید ، هیچ فرقی نمی‌کند چرا که عطاویچ با داشتن بیش از 60 شعبه در سراسر کشور می‌توان میزبان شما باشد.

اگر مدیر یک شرکت هستین یوقتایی برای دادن انرژی و حال خوب به مجموعتون، با سفارش یک غذای خوشمزه این حس و حال به همکاراتون بدین و ازشون بخواین بیخیال غذاهای تکراری هر روزشون بشن و همه باهم یک غذای جدید نوش جان کنید.

ازونجایی که سلامتی شما برای ما خیلی مهمه ما تو این دوران کرونا هم سعی کردیم با ارائه غذاهای استریل و با رعایت کامل بهداشت، غذاهایی سالم برای شما آماده کنیم.

شما حتی اگه رژیم هم داشته باشین یک روز یا یک وعده به شما به عنوان استراحت داده شده تا بتوانین غذایی که دوست دارین بخورین. قطعا پیتزا یکی از غذاهای جذابی که گوشه ذهنتون برای همچین وقتایی نگه داشتین. خیلی راحت می‌توانین وارد سایت عطاویچ بشین و هر غذایی مثل انواع پیتزا، همبرگر، پاستا و کلی غذای جدید که عطاویچ تو منوش گذاشته، سفارش بدین و حتی غذای رژیمی هم سفارش بدین.

پیتزا یکی از غذاهای مناسب برای مهمونی‌ها و تولدهاست که شما به راحتی می‌توانین با یک پذیرایی خیلی خوب بدون صرف وقت در آشپزخونه، داشته باشید.

درسته که آشپزی یک کار لذت بخشه که با کلی عشق باید انجام بشه ولی پختن یک غذای خوشمزه، نیازمند وقت کافیه که با زندگی‌های شلوغ امروزی، این وقت برای همه وجود نداره. ما اینجا هستیم که درهر زمان که شما دلتون بخواد بتوانین سفارش پیتزا بدین و برای وعده ناهار یا شامتون بهترین فست فود‌هارو دریافت کنین.

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه بچه‌هاس. یوقتایی با گرفتن پیتزا و بردن بچه‌های به یک رستوران خوب خوشحالشون کنین. ما تو عطاویچ سعی کردیم از مواد غذایی باکیفیت و مرغوب برای تهیه غذاهامون استفاده کنیم.

چرا مردم بیشتر پیتزا را سفارش می‌دهند؟

1- وقتی پیتزا سفارش می‌دهید سریع تر است.

همیشه شده است که هوس شدید برای چیزی داشته اید و در آن لحظه به آن حس نیاز پیدا کنید. یکی از دلایلی که مردم پیتزا سفارش می‌دهند این است که سریع تر از تهیه پیتزا در خانه است. اگر شما بخواهید پیتزا را در خانه تهیه کنید باید مواد اولیه را از قبل تهیه کنید، آن‌ها را درست کنید و درنهایت پیتزا را داخل فر بگذارید. اما وقتی از یک پیتزا فروشی  که فاصله چندانی با شما ندارد ، سفارش می‌دهید ، می‌توانید در عرض 30 تا 45 دقیقه پیتزای خود را تهیه کنید.

2- نیازی نیست خودتان را تحت فشار قرار دهید.

اگر می‌خواهید پیتزا را در منزل درست کنید ، اگر مواد اولیه را در خانه نداشته باشید باید مواد اولیه را تهیه کنید ، سپس روند پخت پیتزا و تهیه سس. اما شما فقط با چند کلیک روی تلفن پیتزای خود را سفارش می‌دهید.

3- پیتزا را از هرکجا که هستید می‌توانید سفارش دهید.

این واقعیت که شما می‌توانید پیتزای خود را سفارش دهید و آن را به هر کجا که می‌خواهید تحویل دهید دلیل دیگری است که درصد کسانی که پیتزا سفارش می‌دهند زیاد است. اگر در آن لحظه اشتیاق به پیتزا دارید ، لزوماً برای سفارش پیتزا نیازی به حضور در خانه نیستید. می‌توانید پیتزا را به دفتر ، محل دوستان یا حتی پارک سفارش دهید.

4- شما می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید سفارش دهید.

تصور کنید که در آپارتمان خود یک مهمانی یا یک دورهمی‌گرفته‌اید. شما نمی‌توانید برای همه کسانی که می‌آیند پیتزا درست کنید زیرا ممکن است وقت لازم برای انجام این کار یا منابع لازم برای آن را نداشته باشید. با این حال ، شما می‌توانید هر مقدار که می‌خواهید پیتزا سفارش دهید که می‌تواند برای بازدیدکنندگان شما مناسب باشد.

5- شما انواع پیتزا را برای انتخاب دارید.

اگر طرز تهیه پیتزا را می‌دانید ، حقیقت این است که ممکن است در تهیه انواع مختلف پیتزا مهارت نداشته باشید. هنگامی‌که در حال سفارش پیتزا هستید ، این فرصت را دارید که از بین انواع مختلف پیتزا موجود در منوی آن‌ها را انتخاب کنید. بنابراین انتخاب پیتزای شما محدود به پیتزایی نیست که می‌توانید درست کنید. ما انواع پیتزا مانند پیتزا کینگ عطاویچ ، پیتزای سبزیجات عطاویچ ، پیتزای استیک عطاویچ و بسیاری دیگر از انواع پیتزا را داریم که هنگام سفارش پیتزا می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

واقعا کسی هست که پیتزا دوست نداشته باشد؟

هنگامی‌که سفارش پیتزای خود را می‌دهید بی صبرانه منتظر می‌نشینید تا آن را ببینید.

هنگامی‌که پیتزای شما را می‌آورند داستان کمی‌پیچیده تر هم می‌شود.

هستند بسیاری که با دیدن پیتزا هیجان زده می‌شوند.

آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که وقتی پیتزای شما می‌رسد هیجان زده می‌شوید و دوست دارید خیلی سریع به سراغ اصل مطلب یعنی خوردن پیتزا بروید؟

اما چرا مغز ما با دیدن پیتزا برای لحظاتی هم که شده آرام می‌شود و حال خوب را به ما می‌دهد؟

ممکن است این هیجانات دلیلی علمی‌داشته باشند و بتوانند دلیل این هیجان شما را توضیح دهند.

همه چیز از مغز ما شروع می‌شود.

در حالی که ارتباط مستقیمی‌بین خوردن پیتزا و شادی وجود ندارد اما یک مطالعه در این زمینه انجام گرفته است.

مطالعه‌ای که در دانشگاه سنت بوناونچر در نیویورک انجام شد از شرکت‌کنندگان خواست تا برای اندازه‌گیری میزان تغییرات خلق و خوی خود، غذاهایی با سطوح مختلف چربی و قند مصرف کنند.

و جواب جالبی در این تحقیق وجود داشت، خلق و خوی کسانی که پیتزا مصرف کرده بودند 28 درصد بهتر شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *