آرایش و زیبایی, آموزش

ریمووِ مقاوم‌ترین تاتو در آکادمی‌سعیده نیک مهر

آكادمي سعيده نيك مهر

اگر شما یک سالن آرایش یا مرکز زیبایی داشته باشید،‌ احتمالا زیاد با این سوال روبه‌رو می‌شوید که “می‌شه تاتو را پاک کرد؟

مدل‌های مختلفی که برای تاتوی ابرو، خط لب، خط چشم یا تاتوی مختلف در جاهای گوناگون بدن زده می‌شوند، ممکن است به‌مرور زمان یا از مد بیفتند یا فرد از آن‌ها خسته شود. پاک کردن تاتو پیش از این پروسه‌ای سخت و گاهی غیرممکن بود. اما امروز با پیشرفت‌هایی که در این زمینه وجود دارد، می‌توان با خیال راحت به مشتری گفت: “بلهما تاتوی شما را پاک می‌کنیم.”

آکادمی‌سعیده نیک مهر مرکزی است که در آن روش‌های مختلف پاک کردن تاتو آموزش داده می‌شود. نمونه‌های معتبر بین المللی که در زمینه آموزش ریموو تاتو فعالیت می‌کنند می‌توان به “آکادمی‌فی” به آدرس phi-academy.com و “لیزر کلینیک” به آدرس laserallclinic.com اشاره کرد. ما در این مطلب می‌خواهیم دوره‌های مختلف “آکادمی‌سعیده نیک مهر” به آدرس saeedehnikmehr.com را به‌شما معرفی کنیم.

سعیده نیک مهر کیست؟

سعیده نیک‌مهر که خود  مستر آکادمی‌ویتاهیل، نخبه ریموو آکادمی‌iwi و عضو رسمی‌آکادمی‌پورپیگمنت و گلوری است، خود سال‌ها در این حوزه فعالیت کرده و در طی آموزش‌های مجازی و حضوری خود، انواع روش‌های ریموو تاتوی ابرو، ریموو تاتوی خط چشم، ریموو تاتو خط لب و ریموو تاتو بدن را آموزش می‌دهد.

آنچه در آکادمی‌سعیده نیک مهر آموزش داده می‌شود:

دوره‌های آموزشی آنلاین ریموو تاتودوره‌های آموزشی آنلاین

  • دوره آموزشی ریموو تاتو با مواد رژوی:

در این دوره به شما یاد می‌دهد که چطور با مواد رژوی (که به مواد تک جلسه ای معروف است) ، تاتوهای قدیمی، تاتوهای ابرو و خط لب و خط چشم را پاک کنید. تمامی‌این موارد با دو تکنیک مجزا آموزش داده خواهند شد. ویژگی مواد رژوی این است که با کمک این مواد، درد ناشی از پاک کردن تاتو بسیار کم خواهد شد. این مواد ساخت کشور آمریکا هستند و کیفیتی بسیار بالا دارند.

  • دوره آموزشی ریموو تاتو با مواد کالرلیفت:

در این دوره از آکادمی‌سعیده نیک مهر، شما یاد می‌گیرید که چطور با مواد کالرلیفت، تاتوهای ابرو، تاتوی خط لب و تاتوی خط چشم و تاتوهای بدن را پاک کنید. در عین‌حال شما در این دوره نحوه ریموو اورژانسی، ریموو در ۷۲ ساعت اولیه و ریموو تاتوهای قدیمی‌را یاد خواهید گرفت. مواد کالرلیفت این ویژگی خوب را دارند که هیچ نوع آسیب پوستی به فرد وارد نمی‌کنند. این مواد امروزه در دنیا بیشترین استفاده را برای ریموو تاتو دارند و به مواد چند جلسه ای معروف هستند.

  • دوره آموزشی آنزیم تراپی:

در این دوره شما یاد می‌گیرید که در صورت ایجاد آسیب‌های احتمالی چطور با کمک آنزیم تراپی و کوکتل درمانی مشکل را حل کنید. ممکن است بعد از پاک کردن تاتو، پوست دچار قرمزی‌های زیادی شود. برای رفع این قرمزی‌ها می‌توان از روش کوکتل درمانی یا آنزیم تراپی کمک گرفت.

ویژگی دوره‌های آکادمی‌سعیده نیک مهر چیست؟

دوره‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شوند. به همین دلیل شما در هر کجای دنیا ساکن باشید، می‌توانید از این دوره‌ها استفاده کنید. پشتیبانی آنلاین سه ماهه، یکی از مزیت‌های این دوره است که باعث شده شما در هر زمان که به مشکل برخورد کنید، بتوانید آن را با مدرسین آکادمی‌سعیده نیک مهر مطرح کنید. تمامی‌مراحل کار به صورت مرحله به مرحله و روی یک مدل زنده انجام شده و نتیجه کار را به‌خوبی می‌توانید ببینید.

ورکشاپ حضوری آکادمی سعیده نیک مهر ورکشاپ‌های حضوری

اگر به هر دلیلی امکان حضور در دوره‌های چند جلسه‌ای و آنلاین را ندارید، یا می‌خواهید در مدت خیلی کوتاه آموزش ریموو تاتو را داشته باشید، آکادمی‌سعیده نیک مهر، ورکشاپ‌های حضوری را برای شما تدارک دیده است، که تمام موارد مربوط به ریموو تاتو ابرو، ریموو تاتو خط چشم، ریموو تاتو خط لب و ریموو تاتو بدن را آموزش می‌دهد.

ورکشاپ‌های آکادمی‌سعیده نیک مهر چه مزایایی دارند؟

ورکشاپ‌ها به‌صورت حضوری و تک جلسه‌ای برگزار می‌شوند. ویژگی ورکشاپ‌های آکادمی‌سعیده نیک مهر این است که اولا تمامی‌مراحل کار روی یک مدل زنده انجام می‌شود. دوم اینکه شما در یک روز می‌توانید تمامی‌مراحل کار را یاد گرفته و در همان ورکشاپ سوالات خود را از مدرسین آکادمی‌بپرسید. پشتیبانی برای ورکشاپ‌ها به‌صورت نامحدود است. در این ورکشاپ تمامی‌تجهیزات به‌طور کامل در اختیار شماست و با آن‌ها از نزدیک آشنا می‌شوید. در ورکشاپ‌ آکادمی‌سعیده نیک مهر شما کار با مواد رژوی، کالرلیفت، فیریموال، ویتاهیل و آنزیم تراپی را یاد خواهید رفت. در پایان ورکشاپ هم مدرک پایان دوره و لوگو به شما اعطا خواهد شد.

دوره‌ها و ورکشاپ‌های آکادمی‌سعیده نیک مهر برای چه کسانی مفید است؟

این دوره‌ها برای تمامی‌کسانی که در سالن‌های زیبایی خود، ریموو تاتو انجام می‌دهند مفید است. در عین حال پیگمنترها، ‌تکنسین‌های سالن‌های آرایشی و تمامی‌افرادی که علاقه‌مند به یادگیری حوزه‌های مختلف مربوط به آرایش هستند،‌ نیز می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. اگر شما پیش از این در حوزه تاتو هیچ آموزشی ندیده باشید،‌ باز هم می‌توانید در این دوره‌ها شرکت کنید و بدون داشتن دانش قبلی، این مهارت را بیاموزید. دوره‌های آموزشی آکادمی‌سعیده نیک مهر شما را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند. بلافاصله بعد از اتمام دوره‌ها می‌توانید کار خود را شروع کرده و به درآمد برسید.

برای مشاهده دوره‌های آموزشی ریموو تاتو به سایت آکادمی‌سعیده نیک‌مهر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *