ثبت رایگان کسب و کار

برای ثبت رایگان کسب و کار خود روی دکمه ثبت رایگان آگهی دربالای صفحه کلیک کنید :

 

فرم ثبت رایگان آگهی برای شما نمایش داده خواهد شد اگر یکی از کاربران پورتال تاپ برگ و از قبل وارد حساب کاربری خود شده باشید. اگر وارد حساب کاربری خود نشده باشید از شما خواسته میشود که وارد شوید و اگر حساب کاربری ندارید و دوست دارید که ثبت نام کنید میتوانید با کلیک بر روی دکمه “ساخت حساب کاربری” در کمتر از یک دقیقه حساب کاربری خود را بسازید. همچنین شما میتوانید آگهی خود را به عنوان مهمان به ثبت برسانید که در این صورت نیاز هست نام خود را وارد کنید.

پس از انتخاب یکی از گزینه‌های بالا فرم ثبت رایگان آگهی برای شما به نمایش در خواهد آمد که نیاز هست فیلد‌های مورد نظر را با دقت وارد کنید.

اولین گزینه ” نام کسب و کار ” هست که در اینجا شما باید نام کسب و کار خود را با دقت وارد کنید. حتی الامکان به صورت فارسی وارد شود ولی به زبان‌های دیگر هم بدون اشکال میباشد.

نام کسب و کار

اولین گزینه ” نام کسب و کار ” هست که در اینجا شما باید نام کسب و کار خود را با دقت وارد کنید. حتی الامکان به صورت فارسی وارد شود ولی به زبان‌های دیگر هم بدون اشکال میباشد

میتوانید قبل از نام کسب و کار، عنوان و نوع کسب و کار را هم بنویسید، به عنوان نمونه، اگر نام کسب و کار شما “تاپ برگ” هست و نوع کسب و کار شما رستوران یا رستوران ایرانی هست، میتوانید بنویسید: “رستوران ایرانی تاپ برگ”

انتخاب دسته بندی

در این قسمت نوع کسب و کار خود را مشخص کنید. اگر کسب و کار شما دارای چندین دسته بندی هست، بر روی دکمه “اضافه کردن بیشتر” کلیک کنید و دسته بندی جدید را انتخاب کنید. لطفا هر دسته بندی را فقط یکبار انتخاب کنید. دقت داشته باشید که انتخاب دسته بندی درست مهم هست و کاربران سایت کسب و کار شما را از طریق دسته بندی پیدا خواهند کرد.

مکان

در این قسمت باید آدرس محل کسب و کار خود را وارد کنید، پس از انتخاب کشور و منطقه مورد نظر باید آدرس را به صورت دقیق با ذکر کد پستی وارد کنید. دقت داشته باشید که کد پستی در گزینه بعدی مجدد از شما خواسته خواهد شد. پس از پر کردن آدرس بر روی دکمه “بر روی نقشه پیدا کنید” کلیک کنید و حتما چک کنید که آدرس شما بر روی نقشه درست نمایش داده شود. اگر شما در محل کسب و کار خود هستید و فرم را پر میکنید میتوانید بر روی گزینه “موقعیت فعلی” کلیک کنید تا سیستم به صورت خودکار آدرس شما را تشخیص دهد.

اگر عرض جغرافیایی (Latitude) و طول جغرافیایی (Longitude) آدرس خود را میدانید، گزینه ” اطلاعات مکان جغرافیایی را به صورت دستی وارد کنید” را انتخاب و اطلاعات لازم را به صورت دستی وارد نموده. با یک جستجوی ساده در گوگل میتوانید نحوه بدست آوردن اطلاعات مورد نیاز را پیدا کنید.

شماره تلفن

شماره تلفن کسب و کار خود را به صورت اعداد لاتین و پشت سر هم بدون هیچ فاصله، خط تیره یا هر علامت دیگر وارد کنید. جهت وارد کردن کد کشور از ۰۰ به جای + استفاده کنید.

نحوه صحیح وارد کردن شماره تلفن :

آدرس ایمیل

آدرس ایمیل کسب و کار خورد را در این قسمت وارد کنید، توجه داشته باشید که این ایمیل باید مخصوص کسب و کار شما باشدو نه ایمیل شخصی شما. دیگر کاربران وبسایت قادر به مشاهده آن هستند.

آدرس وب سایت

اگر کسب و کار شما دارای وب سایت هست میتوانید در این قسمت وارد کنید، توجه داشته باشید که صفحه فیسبوک یا دیگر جامعه‌های مجازی مخصوص کسب و کار، وب سایت شما محسوب نمیشوند. اگر کسب و کار شما هنوز وب سایت اختصاصی ندارد، میتوانید با ما در تماس باشید جهت مشاوره طراحی یک وب سایت حرفه ای.

حساب‌های اجتماعی

حساب‌های اجتماعی کسب و کار خود را میتوانید در این قسمت وارد کنید، توجه داشته باشید که حساب اجتماعی باید حتما متعلق به کسب و کار باشد و نه پروفایل شخصی شما، جهت مشاوره در این زمینه میتوانید با متخصصان این امر در تماس باشید.

عکس‌ها

میتوانید عکس‌های کسب و کار خود را در این قسمت آپلود کنید. توجه داشته باشید که این قسمت مربوط به عکس‌های کسب و کار شما میباشد و نه عکس‌های خصوصی (دیگر کاربران میتوانند عکس‌های آپلود شده در این قسمت را بدون هیچ محدودیتی ببینند). عکس‌های آپلودی شما نباید متعلق به شرکت و یا سازمان و یا شخص دیگری باشند و شما باید اجازه استفاده از آن عکس را داشته باشید. مسولیت آپلود عکس‌ها و فیلم‌ها با شخص آپلود کننده میباشد و همچنین با آپلود عکس در در این قسمت اجازه استفاده آن را به سایت “تاپ برگ” برای نمایش در قسمت‌های مختلف سایت داده اید. عکس‌های آپلود شده نباید برچسب یا واترمارک سایت یا سازمانی دیگر به جز نام کسب و کار شما را داشته باشد. بهتر است که عکس‌های آپلود شده دارای نوشته اضافه، برچسب و یا واترمارک نباشند.

توضیحات

هرانچه که فکر میکنید مخاطبان شما باید در مورد کسب و کار شما بدانند را در این قسمت وارد کنید. لطفا از کلمات اغراق آمیز و همچنین تخریب دیگر همکاران خود بپرهیزید. اگر برای مشتریانی که از طریق این وب سایت به کسب کار شما مراجعه میکنند پیشنهاد ویژه ای دارید مانند کد تخفیف یا هر پیشنهاد دیگر را میتوانید در این قسمت وارد کنید.

برچسب‌ها

در این قسمت کلمات کلیدی که معرف کسب و کار شما میباشد را وارد کنید.

در بانک مشاغل برچسب‌ها: آدرسایمیلبرچسبتلفنحساب‌های اجتماعیدسته بندیعکسمکاننام کسب و کاروب سایت
آیا این مقاله به سوال شما پاسخ داد؟

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *