بازرگانی, ساختمانی

4 شیر ظرفشویی پرطرفدار ایرانی!

شیر ظرفشویی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه است. دوام شیر ظرفشویی اهمیت بالایی دارد؛ چرا که در طول زمانی که فرد در خانه می‌گذراند، با شیر آشپزخانه سر و کار زیادی دارد. مدل‌های مختلف شیر ظرفشویی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند و هر یک برای استفاده خاصی طراحی شده اند. مثلا شیر ظرفشویی شاوری دارای شلنگی با قابلیت چرخش 360 درجه است؛ و یا شیر ظرفشویی فنری ارتفاع بلند و ظاهری شیک دارد. شیر ظرفشویی دوکاره علاوه بر خروجی آب اصلی، دارای خروجی آب تصفیه نیز هست. شیر ظرفشویی دیواری برای نصب بر روی دیوار مناسب است و فضای سینک را اشغال نمی‌کند. قیمت شیر ظرفشویی برحسب وزن، رنگ و طرح شیر سینک ظرفشویی متفاوت است.

انواع شیر ظرفشویی شاوری و تفات قیمت انواع شیر شاوری

یکی از محبوب ترین انواع شیر ظرفشویی، شیر ظرفشویی شلنگدار یا شاوری است. بزرگ ترین مزیت شیر آشپزخانه شاوری دامنه دسترسی بالای آن به تمام نقاط سینک ظرفشویی است که شستشویی آسان را تضمین می‌کند. شرکت‌های مختلفی در ایران به تولید و یا فروش مدل‌های مختلف شیر ظرفشویی شاوری می‌پردازند. توجه داشته باشید قیمت شیر ظرفشویی شاوری متفاوت است و از رنج متوسط تا گران را در بر می‌گیرد. در ادامه، ۴ شیر ظرفشویی شلنگدار پرطرفدار ایرانی معرفی شده اند.

شیر ظرفشویی شاوری از محبوب ترین مدل‌های شیر ظرفشویی است. در علم بلند شیر ظرفشویی شاوری، یک شلنگ شاوری با قابلیت چرخش 360 درجه تعبیه شده است. علمک شیر آشپزخانه شاوری به همراه این شنگ به راحتی از جای خود خارج می‌شود و پس از پایان کار در وضعیت اولیه قرار می‌گیرد. شیر ظرفشویی شلنگدار، انتخاب مناسبی برای آشپزخانه‌هایی با فضای کم است که به شیرآلاتی با دامنه حرکتی بالا، جهت دسترسی به تمامی‌نقاط سینک، نیاز دارند. معمولاً حالت اسپری آب در شیر ظرفشویی شاوری نیز با یک دکمه فعال و غیر فعال می‌شود. این امکان نیز علاوه بر مصرف بهینه آب، باعث جلوگیری از پاشش آب به اطراف سینک می‌گردد. قیمت شیر ظرفشویی شاوری بازه گسترده ای دارد که بر حسب وزن و مدل آن متفاوت است.

شیر ظرفشویی شلنگدار بیزانس؛ تولید شیرآلات شودر

شیر ظرفشویی بیزانس یکی از پرطرفدارترین شیرآلات آشپزخانه موجود در بازار است. این شیر ظرفشویی توسط شیرآلات شودر تولید شده است و از گران ترین شیرآلات ظرفشویی ایرانی به حساب می‌آید. ارتفاع این مدل 46 سانتی متر است  و ۵ سال ضمانت دارد. مدل بیزانس در رنگ‌های طلایی، طلایی مات و کروم به فروش می‌رسد. شیر ظرفشویی شلنگدار بیزانس دارای کارتریج ۳۵ است که اخیراً محبوبیت بیشتری نسبت به مدل‌های شیرآلات با کارتریج 40 کسب کرده است.

شیر ظرفشویی شاوری ماتیسا؛ تولید شیرآلات کاویان

اگر به دنبال یک شیر ظرفشویی شاوری خاص هستید، شیر آشپزخانه شاوری ماتیسا انتخاب بسیار مناسبی است. این شیر با ارتفاع 50 سانتی متر از بلندترین شیرآلات شلنگدار بازار به حساب می‌آید و یکی از مدل‌های تولید شده توسط شیرآلات کاویان است. این شیر ظرفشویی شاوری دارای کارتریج 35 است که در عین دارا بودن فشار آب مناسب، مصرف بهینه را نیز بهبود می‌بخشد. قیمت شیر ظرفشویی شاوری ماتیسا در رده متوسط بازار قرار می‌گیرد و قیمت مناسب تری نسبت به سایر شیرآلات آشپزخانه شلنگدار بازار دارد. این شیر ظرفشویی شلنگدار دارای ۵ سال گارانتی است و در رنگ‌های سفید، کروم و طلایی، طلایی مات و استیل عرضه می‌شود.

شیر ظرفشویی شاوری شبنم؛ تولید شیرآلات راسان

شیر ظرفشوی شاوری شبنم با ارتفاع 28 سانتی متر از کوتاه ترین شیر شاوری‌های موجود در بازار شیرآلات است. در صورتی که در بالای سینک ظرفشویی شما پنجره یا قفسه وجود دارد و یا به هر دلیلی یک شیر ظرفشویی با ارتفاع زیاد مناسب سینک شما نیست، شیر شاوری شبنم انتخاب ایده آلی است. این شیر آشپزخانه شاوری با ۵ سال ضمانت و خدمات پس از فروش تولید شرکت شیرآلات راسان است. قیمت شیر شاوری شبنم در رده متوسط قرار دارد و کارتریج مورد استفاده در این محصول کارتریج با قطر ۴۰ است.

شیر ظرفشویی شاوری تتراس؛ تولید شیرآلات قهرمان

شیر ظرفشویی شاوری تتراس با ارتفاع 28 سانتی متر که توسط شرکت شیرآلات قهرمان تولید شده است طرح مشابهی با مدل شبنم راسان دارد. مدل تتراس یکی از محبوب ترین شیرآلات آشپزخانه قهرمان است که طرفداران زیادی دارد. این مدل کارتریج 40 نیز دارای 5 سال ضمانت است و قیمت آن در رده متوسط بازار قرار دارد.

 سخن آخر

در این مقاله با ۴ شیر ظرفشویی شاوری پرطرفدار ایرانی آشنا شدید. در زمان خرید شیر ظرفشویی، در کنار قیمت شیر ظرفشویی عواملی مانند محدودیت فضای نصب شیرآلات را نیز در نظر بگیرید. در صورتی که فضای بالای سینک ظرفشویی شما محدود است، بهتر است مدل‌های کوتاه تر شیر شاوری مانند شبنم و تتراس خریداری نمایید. اما اگر به دنبال شیرآلات شاوری بلند تر هستین می‌توانید شیر ظرفشویی شاوری ماتیسا و یا بیزانس را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *