خدمات, ساختمانی

گرفتگی لوله‌ها را با نصف قیمت باز کنید.50% تخفیف لوله بازکنی در پاییز و زمستان

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

گرفتگی مکرر لوله‌های فاضلاب در تهران مشکل آزاردهنده ای محسوب می‌شود که در دوره‌های مختلف گریبان گیر مردم می‌شود. شرکت‌های لوله بازکنی فعال، با استفاده از یک سری تجهیزات و ابزار خاص می‌توانند مشکلات مربوط به گرفتگی لوله‌ها را به راحتی حل کنند.

فرقی نمی‌کند کدام قسمت از خانه یا ساختمان با مشکل انسداد فاضلاب مواجه باشد. در هر صورت شرکت‌های حرفه ای به راحتی نیازهای کاربران را برآورده می‌کنند. به عنوان مثال، گاهی اوقات گرفتگی در پشت بام یا پارکینگ خانه رخ می‌دهد. برای یک تیم حرفه ای، نوع گرفتگی و نوع لوله مهم نیست. در هر صورت کارشناسان می‌توانند مشکل را حل کنند.

بنابراین استفاده از خدمات یک شرکت لوله بازکنی شبانه روزی در تهران نتایج مطلوب و کارآمد را برای مشتریان به همراه دارد. اما به شرط اینکه از بهترین تیم‌های فعال در این زمینه استفاده شود، در غیر این صورت امکان مواجهه با یک سری مشکلات جدی افزایش می‌یابد.

استفاده از تخفیفات 50% شرکت لوله بازکنی نوین در 6 ماه سال

در صورتی که با مشکلات گرفتگی لوله و فاضلاب روبرو شدید، میتوانید به صورت شبانه روزی از خدمات این شرکت استفاده کنید. اما نحوه ی دریافت تخفیفات ویژه به این صورت است که پس از تماس شما و اتمام خدمات ارائه شده توسط سرویسکار مربوطه، یک کارت ویزیت با شماره تلفن همان سرویسکار به شما داده می‌شود. شما میتوانید با همراه داشتن این کارت از 50% تخفیف برای هر نوع خدمات ساختمان استفاده کنید.

ارائه ی اولین خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه تهران یا لوله کشی نیز با 30% تخفیف برای همه ی مشتریان انجام می‌شود.

تخلیه چاه تهرانعمده ترین علائم گرفتگی و انسداد لوله‌های فاضلاب عبارت اند از :

 • آب سینک ظرفشویی به سختی تخلیه می‌شود.

 • هنگام حمام کردن در زیر پاهایتان پر از آب خواهد شد.

 • آب موجود سسیفون در توالت فرنگی و یا ایرانی به سختی خارج می‌شود و فضولات در انتهای کاسه توالت باقی می‌ماند.

 • بوی نامطبوع فاضلاب از آشپزخانه، حمام و توالت به مشام شما می‌رسد.

یکی از علائمی‌که نشان می‌دهد لوله‌ها دچار مشکل شده اند و یا در آینده دچار انسداد می‌شوند بوی بدی است که از لوله‌ها استشمام می‌شود. یکی از روش‌های رفع بوی فاضلاب استفاده از محلول‌های شیمیایی است، این محلول‌ها اسیدهای بالایی دارند و برای انتقال فضولات از لوله‌های داخل لوله و رسوب زدایی، تولید شده اند.

لازم به ذکر است ترکیب گازهای فاضلاب با بخار سمی‌این باعث آسیب به ریه و سیستم تنفسی می‌شود. توصیه می‌شود در حین استفاده از محلول‌های شیمیایی حتماً از ماسک‌های فیلتردار و دستکش استفاده کنید و نکات ایمنی را رعایت کنید.

علائم پر شدن چاه فاضلاب

در برخی موارد، هنگام استفاده از توالت، ممکن است آب از کف پارکینگ یا توالت پایین نرود و پس از چند دقیقه به آرامی‌تخلیه شود.

یا زمانی که مصرف آب ساختمان زیاد است، فاضلاب از خروجی پارکینگ یا حیاط برمی‌گردد و در شب که مصرف آب کم است آب پارکینگ تخلیه می‌شود. این مشکل نشان دهنده ی پر شدن چاه فاضلاب است.

زمانی که چربی‌ها و پسماند غذایی در چاه فاضلاب ته نشین شوند، روزنه‌های چاه را مسدود می‌کنند و دیگر قدرت مکش آب برای چاه فاضلاب ممکن نیست. در این مواقع آب برگشتی از چاه به پارکینگ یا توالت پس می‌زند و شما نیاز به خدمات تخلیه چاه تهران دارید. برای دریافت خدمات تخلیه چاه تهران میتوانید به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید تا بلافاصله تانکر‌های تخلیه چاه را ارسال کنیم.

از دیگر علائم پر شدن چاه فاضلاب:

 • فرونشست قسمتی از پارکینگ

 • بوی بد فاضلاب در ساختمان

 • گرفتگی بیش از حد لوله‌های فاضلاب

 • بالا آمدن آب چاه فاضلاب از لوله و پایین رفتن مجدد آن

روش‌های مطمعن باز کردن گرفتگی لوله‌ها

 • لوله بازکنی سعادت آباداستفاده از روش‌های خانگی: در روش اول با ترکیب جوش شیرین (نصف لیوان) و سرکه سفید (یک لیوان) محلولی موثر برای باز کردن گرفتگی لوله استفاده می‌شود. نکته ی مهم بعد از ریختن این مواد، آب داغ به همراه مایع ظرفشویی درون لوله باعث عمکرد موثر این محلول است. مزیت این روش در بی خطر بودن و تجزیه چربی‌های لوله‌ها است. ولی لازم به ذکر است این راهکار تنها در مواقعی کاربرد دارد که دلیل گرفتگی چربی و مواد روغنی باشد. در غیر اینصورت باید از فنر‌های لوله بازکنی استفاده کنید.

 • استفاده از محلول‌های لوله بازکن صنعتی: محلول‌های شیمیایی با اثر گذاری بیش تر، کاربد بیش تری از محلول‌های خانگی دارند. این نوع ترکیبات با واکنش‌های فوق العاده چربی‌ها و لجن‌های درون لوله را پاکسازی می‌کنند. ترکیبات صنعتی با توجه به استفاده مکرر، باعث آسیب به اتصالات و درزهای لوله در آینده می‌شود. بنابراین این روش به هیچ وجخ توصیه نمی‌شود.

 • خرید محلول‌های لوله بازکن خانگی از شرکت معتبر: برای رهایی کامل از گرفتگی لوله‌های فاضلاب و خلاصی از فنر‌های لوله بازکنی، میتوانید از محلول‌های لوله بازکنی که با توجه به تخصص کارشناسان نوین لوله ساخته شده است، استفاده کنید. این محلول‌ها به راحتی هر نوع گرفتگی فاضلاب را باز میکنند.

برای خرید محلول لوله بازکنی خانگی با قابلیت باز کردن هر نوع گرفتگی لوله به صورت کاملا تضمینی صفحه لوله بازکنی سعادت آباد را کلیک کنید و به راحتی با ارسال رایگان و پرداخت درب منزل سفارش خود را ثبت نمایید.

 • فنر زدن لوله‌ها با دستگاه‌های برقی: دستگاه‌های لوله بازکن و فنرهای چاه بازکن با قدرت موتور متفاوت مناسب انواع لوله‌ها و گرفتگی‌های فاضلاب طراحی شده اند. به طور مثال فنر‌های منعطف در لوله‌های پلاستیکی بدون آسیب به لوله، مسیر لوله‌ها را به خوبی تمیز می‌کند. برای لوله‌های چدن و گرفتگی‌های شدید مانند (سیمان، قیر، گچ، سنگ، رسوبات، شن و ماسه) از فنر‌های مخصوص و دستگاه‌های پر قدرت استفاده می‌شود. مزیت این روش در سرعت بالا و کاهش زمان پاکسازی لوله است.

مزیت‌های دستگاه لوله بازکنی و فنر برقی

 • تمیز کردن فضولات با قدرت بالا

 • حمل ساده و راحتی در استفاده

 • حداقل میزان کثیف کاری و تخریب

 • رفع انواع گرفتگی‌های لوله با سرعت بالا

 • بدون اتلاف وقت و کاهش زمان ارائه خدمات

بهترین روش‌های رفع گرفتگی لوله‌های سینک و آشپزخانه

اگر در خانه با گرفتگی لوله سینک مواجه شدید، بهتر است قبل از تماس با شرکت‌های لوله بازکنی خودتان دست به کار شوید تا شاید بتوانید مشکل را حل کنید.

در ابتدا برای اطمینان از گرفتگی لوله میتوانید اتصالات زیر سینک را باز کنید و سیفون را تمیز کنید. چربی‌های آشپزخانه عمدتا در این لوله‌ها جمع میشوند و گرفتگی ایجاد می‌کنند.

استفاده از تلمبه دستی نیز راه بعدی برای رفع گرفتگی فاضلاب است. برای یادگیری نحوه ی استفاده نتیجه بخش از تلمبه ی دستی میتوانید صفحه ی لینک را کلیک کنید.

فشار آب شلنگ نیز از دیگر روش‌های باز کردن لوله فاضلاب است. شما میتوانید شلنگ آب را در خروجی لوله قرار دهید و اطراف آن را بپوشانید و به مدت 10 دقیقه آب را باز کنید. پس در این مدت شلنگ را محکم در داخل لوله نگه دارید که با کمک فشار آب، مواد داخل لوله از بین می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *