گردشگری

چرا جدیدا مردم با ون سفر می‌کنند!؟

وقتی اسم و برنامه سفر و مسافرت به میان می‌آید کمتر کسی پیدا می‌شود که با آن مخالفت کند. مسافرت، همیشه به دور از دغدغه‌های فکری و کاری کمک زیادی در بازیابی روحیه افراد داشته و شادابی و نشاط را برای همه به ارمغان می‌آورد. این نشاط و خوشحالی زمانی بیشتر هم خواهد شد که سفر با جمع دوستان همراه باشد. بهترین گزینه برای دور هم بودن در مسافرت دسته‌ جمعی اجاره ون برای سفر می‌باشد. برای این که همراهان در هر لحظه در کنار هم باشند و از شادابی‌ها لذت ببرند ترجیح می‌دهند با اجاره ون برای سفر اوقات شیرینی را به یادگار بگذارند.

برنامه‌های سفر با ون علاوه بر مسافرت‌های دسته‌جمعی، برای بسیاری از امور دیگر نیز بسیار مفید و به صرفه خواهد بود. نداشتن دغدغه برای رانندگی و اطمینان از خودرویی با شرایط فنی کاملاً سالم، سفر با ون را با استقبال و محبوبیت زیادی تبدیل نموده است. مجموعه ایران ون رنتال به‌ عنوان بزرگ‌ترین مرکز اجاره تخصصی ون در ایران این امکان را فراهم ساخته است تا با اجاره ون برای سفر، لحظات شاد و مفرحی را برای هموطنان همراه بیاورد. در این مقاله قصد داریم با معرفی این شرکت، خدمات و مزایای سفر با ون را بررسی و تشریح نماییم.

مزایای اجاره ون برای سفر

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای لذت بردن از مسافرت، برخی وسایل شخصی و تفریحی خود را همراه داشته باشند. به‌ همین خاطر برای همراه داشتن وسایل مختلف در مسافرت دسته‌ جمعی نیاز به فضای بیشتری جهت نگهداری چمدان‌ها می‌باشد. در این شرایط با اجاره ون برای سفر فضای بیشتری در اختیار خواهد بود تا هر آنچه که می‌تواند مورد نیاز باشد را همراه داشت. علاوه بر آن با توجه به این که وسایل داخل ماشین قرار دارد، هر زمان که به وسیله‌ای احتیاج پیدا کردند می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. با توجه به فضای کافی و مناسب، بسیاری از خانواده‌ها می‌توانند اقلام و وسایل مورد نیاز برای پخت‌وپز را نیز همراه داشته تا در محیط مناسبی بتوانند خوراک و وعده‌های غذایی خود را آماده نمایند.

مسلماً رانندگی در مسافرت‌ها یکی از ملالت‌های سفر به شمار می‌رود. بعضاً اغلب کسانی که مسئولیت رانندگی را برعهده دارند با توجه به شرایط رانندگی، شرایط لذت کافی بردن برای ایشان مثل سایرین مقدور نخواهد بود. اما با اجاره ون برای سفر، تمامی‌اعضای خانواده و جمع دوستانه، در تمامی‌لحظات در کنار هم بوده و از تماشای زیبایی‌های مسیر لذت خواهند برد.

در مسافرت‌های درون شهری هم که اغلب برای بازدید مناظر دیدنی و یا اماکن مخصوص در نظر گرفته می‌شود مناسب‌ترین گزینه، اجاره ون برای سفر خواهد بود. با این شرایط تعداد زیادی از افراد قادر خواهند بود هم به طور همزمان و با مدیریت زمان و وقت به هدف خود برسند و هم این که لحظات شادی بخشی را همراه هم بگذرانند.

مزیت دیگر سفر با ون برای گروه‌های توریستی می‌باشد. کلیه توریست‌ها با اجاره ون برای سفر در یک خودرو متمرکز شده و کار را برای لیدر و راهنمای سفر آسان می‌نمایند تا تمامی‌افراد بتوانند از توضیحات وی بهره ببرند. علاوه بر مزایای یاد شده فوق، تمامی‌سازمان‌ها و اداره‌ها نیز می‌توانند از امکانات مرکز اجاره ون در ایران استفاده کرده و برابر توافق و برنامه، جابجایی کارمندان خود را به این مجموعه بسپارند. ایمنی بالای خودروها جهت اجاره مراسمات ویژه و تشریفاتی برای شخصیت‌های مهم و در صورت لزوم، همراه نمودن بادیگارد نیز از مزیت‌های این مجموعه بزرگ می‌باشد.

نحوه محاسبه قیمت اجاره ون برای سفر

بهره‌مندی از خودروی ون، مزیت‌های زیادی در صرفه‌جویی در هزینه‌ها را نیز همراه خواهد داشت. اطمینان از ایمنی خودرو و عدم پرداخت هزینه سوخت اضافی را نیز می‌توان به آن اضافه نمود. با این شرایط، محاسبه قیمت اجاره ون برای سفر به برخی گزینه‌ها بستگی دارد که به اختصار به آن‌ها اشاره می‌شود:

 1. نوع و مدل خودرو
 2. تعداد صندلی و ظرفیت
 3. مدت زمانی مسافرت
 4. هدف استفاده شده برای اجاره
 5. درون‌شهری و برون‌شهری بودن مسافرت با توجه به بعد مسافت
 6. بهره‌مندی از پذیرایی‌ها و تشریفات خاص
 7. مسیر مسافرت با توجه به آسفالت یا خاکی بودن مسیر
 8. محل تردد و مقصد سفر با توجه به کوهستانی یا کویری بودن و یا سایر مناطق گردشگری و توریستی پرتردد و یا کم تردد کشور

مزایای اجاره ون برای سفر از ایران ون رنتال

بزرگ‌ ترین مرکز اجاره ون ایران با توجه به نوع نیاز مردم و اهداف و استفاده‌های زیادی که از اجاره ون برای سفر در نظر می‌گیرد سعی نموده است بهترین خدمات را برای متقاضیان مورد لحاظ قرار دهد. برخی از این شرایط به شکل مختصر در ادامه آورده می‌شود.

 1. تنوع مدل‌های خودرو با توجه به میزان ظرفیت و همچنین اطمینان خاطر از پشتیبانی خدمات بیمه‌ای برابر قرارداد
 2. ایمنی کامل خودروها و ارائه خودروها با مالکیت شخصی و بدون واسطه و همچنین با رانندگان مجرب و خوش‌برخورد و دارای شناخت کافی به مسیر و مقصد
 3. اختصاص دادن ون‌های vip فرودگاهی، بازدیدهای نمایشگاهی و …
 4. قیمت مناسب و ارزان
 5. تنظیم قراردادهای بلند مدت با رانندگان حرفه‌ای
 6. استفاده از خدمات از ابتدای مسیر و مبدأ
 7. تحت پوشش قراردادن مناطق مختلف شهر تهران و تعداد زیادی از شهرهای بزرگ کشور برای مسافرت به تمامی‌نقاط کشور
 8. اختصاص خودرو با اختصاص امکانات مناسب برای معلولین

نحوه اجاره ون برای سفر از ایران ون رنتال

کلیه هموطنان در تمام نقاط کشور می‌توانند به صورت 24 ساعته و در تمام مدت شبانه‌روز به سایت مجموعه ایران ون رنتال  به آدرس ( https://iranvanrental.com/ ) مراجعه و پیرامون شرایط اجاره ون برای سفر اطلاعات لازم را أخذ نمایند. با ثبت درخواست، کارشناسان حاضر در مجموعه بلافاصله با متقاضیان ارتباط برقرار کرده و مشاوره و راهنمایی‌های لازم برای بهره‌مندی از مزایای سفر با ون را به ایشان ارائه خواهند نمود. پس از توافق و اعلام رضایت درخواست کننده، در اولین فرصت خودروی متناسب با نوع درخواست به‌ همراه راننده مجرب به محل سفارش اعزام و تا پایان سفر همراه خواهد بود. شایان ذکر است تمامی‌خودروهای این مرکز قبل از اعزام به مأموریت توسط کارشناسان فنی مورد بازرسی و بازبینی قرار گرفته تا ماشین با اطمنیان خاطر از لحاظ فنی و ایمنی، به محل درخواست اعزام گردد.

با توجه به شرایط و مزایای عنوان شده فوق، بسیاری از افراد برای داشتن لحظات و روزهایی شیرین در کنار خانواده و دوستان، اجاره ون برای سفر را انتخاب می‌کنند تا بتوانند بهترین خاطرات را به یادگار بگذارند. از مهم‌ترین مزایای سفر با ون، صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های جاری می‌باشد که برای اقتصاد خانواده بسیار اهمیت داشته و تأثیرگذار می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *