بازرگانی, صنعت

نایلون استرچ و کاربردهای فیلم استرچ

نایلون استرچ یکی از انواع نایلون‌هایی است که در صنایع بسته بندی و غذایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نایلون با داشتن خاصیت الاستیکی بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. از نایلون استرچ برای بسته بندی انواع کالا‌ها استفاده می‌شود. این نایلون دارای قیمت بسیار ارزانی است و نایلون استرچ در تعداد لایه‌های مختلفی به تولید می‌رسد که از 1 تا 5 لایه بوده و هر چه تعداد لایه‌ها بیشتر باشد، فیلم استرچ مقاوم تر می‌باشد. مشتری در زمان خرید می‌تواند مواردی از قبیل رنگ و UV را سفارش دهند. همچنین از نظر ضخامت و متراژ ، این نایلون دارای تنوع می‌باشد. شرکت دریا پلاستیک از مراکز عرضه کننده ی انواع نایلون استرچ و سلفون می‌باشد که تنوع بالایی از نایلون‌ها را برای شما در نظر گرفته است . با مراجعه به سایت دریا پلاستیک می‌توانید انواع نایلون مورد نظر خود را به آسانی تهیه کنید.

نایلون استرچ چیست؟

نایلون استرچ نایلونی با قابلیت کشسانی بالا می‌باشد که برای بسته بندی انواع کالا‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای مزایای زیادی است. این نایلون شفاف و نازک بوده و به روش‌های دسی و ماشینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیلم استرچ از محصولات در مقابل رطوبت، آلودگی، گرد و غبار و بصورت نایلون ضربه گیر محافظت می‌کند. به وسیله ی این نایلون می‌توان بسته‌های کم وزن و کم حجم ایجاد کرد. نایلون استرچ در برابر خوردگی دارای مقاومت زیادی می‌باشد. همچنین مقاومت نایلون استرچ در مقابل پارگی نیز بسیار بالا است.

کاربرد فیلم استرچ

فیلم استرچ دارای کاربرد‌های مختلفی می‌باشد. در صنایع مختلفی همچون صنایع خودروسازی ، لوازم آشپزخانه ، مبلمان، صنایع غذایی و… از نایلون استرچ استفاده می‌شود. از نایلون استرچ برای بسته بندی محصولات استفاده می‌شود و می‌توان یک پوشش مناسبی را برای کالا‌ها ایجاد کرد. فیلم استرچ دارای قیمت ارزانی است که نسبت به انواع متریال بسته بندی مقرون به صرفه تر است. مرکز دریا پلاستیک از معتبرترین مراکز توزیع نایلون‌های بسته بندی به ویژه نایلون استرچ می‌باشد. این مجموعه فروش اینترنتی نایلون استرچ را برای خدمات رسانی بهتر به مشتریانش در نظر گرفته است.

رول نایلون استرچ

فیلم استرچ یا سلفون از نایلون‌های پر مصرفی است که برای صنایع مختلف و یا برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر برای خرید فیلم استرچ یا سلفون به بازار مراجعه کرده باشید با انواع نایلون استرچ روبرو خواهید شد که شامل نایلون استرچ سیلاژ ، فیلم استرچ دستی، نایلون استرچ ماشینی، نایلون استرچ غذایی، نایلون استرچ مبلی، نایلون استرچ صنعتی و… می‌باشد. تنوع این نایلون باعث کارایی بهتر آن در مصارف مختلف شده است و برای خرید نایلون استرچ باید متناسب با با بسته بندی مورد نظرتان فیلم استرچ مناسبی را تهیه کنید.

صاحبین تولیدی‌ها با توجه به ویژگی‌های خوب فیلم استرچ مانند استحکام ، چسبندگی، قیمت ارزان و انعطاف پذیری آن را تهیه می‌کنند. یکی از کارایی‌های مفید نایلون استرچ برای بسته بندی پالت‌ها است ، با توجه به این که بسته بندی پالت‌ها به روش‌ها دیگر امکان پذیر نبوده و با استفاده از نایلون استرچ می‌توان پالت‌ها را در کنار هم بسته بندی نمود. این نایلون به دلیل بهداشتی بودن برای صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد همچنین این نایلون بدون بو بوده و مواد غذایی در بسته‌ها بو نمی‌گیرد. برای این که بتوانید بسته‌های شفافی داشته باشید ، این امکان به وسیله ی نایلون استرچ میسر می‌شود. این نایلون به صورت رولی به فروش می‌رسد و می‌توانید آن را در عرض‌های دلخواه تهیه کنید.

قیمت فیلم استرچ

قیمت نایلون استرچ یکی از موارد مهمی‌است که تولید کنندگان به آن اهمیت می‌دهند. در صورتی که نایلون استرچ با دوام و با کیفیت را تهیه کنید مرکز دریا پلاستیک در خدمت شماست همچنین این شرکت معتبر نایلون استرچ را با نازل ترین قیمت عرضه می‌نماید. معمولا قیمت نایلون استرچ بر اساس وزن آن در نظر گرفته می‌شود. موارد زیادی از جمله نرخ ارز و قیمت روزانه ی پلاستیک پلی اتیلن بر فیلم استرچ تاثیر گذار است. البته با خرید نایلون استرچ به صورت مستقیم از تولید کننده ، قیمت خرید تان بسیار پایین تر خواهد بود. دریا پلاستیک از تولید کنندگان انواع نایلون‌ها می‌باشد و آن را با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کنندگان می‌رساند.

مزایای نایلون استرچ

 • نایلون استرچ مانع از ورود آلودگی به بسته‌ها می‌شود.
 • فیلم استرچ از ورود رطوبت به بسته‌ها جلوگیری می‌کند.
 • قیمت نایلون استرچ بسیار مناسب است.
 • فیلم استرچ دارای مقاومت بسیار بالایی است.
 • نایلون استرچ در مقابل پارگی مقاوم است.
 • نایلون استرچ دارای تنوع رنگ و ابعاد است.
 • برای انواع کالا‌ها و کنار هم قرار دادن بسته‌ها استفاده می‌شود.
 • فیلم استرچ دارای چسبندگی بالایی بوده و بسته‌هایی مقاوم را ایجاد می‌کند.

شاخصه‌های فیلم استرچ

فیلم استرچ دارای شاخصه‌هایی است که در زمان خرید باید به ان توجه شود و این موارد سبب تنوع بالای این نایلون شده است. در ادامه شاخصه‌های نایلون استرچ را نام می‌بریم:

 • ضخامت نایلون استرچ
 • کشسانی فیلم استرچ
 • تعداد لایه‌های فیلم استرچ
 • میزان چسبندگی نایلون استرچ
 • ویژگی‌های خاص نایلون استرچ مانند مقاومت در برابر اشعه UV خورشید ، Anti Static بودن ، رنگ شفاف و مات، چاپ نقوش و…

خرید نایلون استرچ

در صورتی نیاز به خرید فیلم استرچ ، با مراجعه به معتبرترین مراکز فروش نایلون استرچ می‌توانید این نایلون را در نوع با کیفیت تهیه کنید. این نایلون‌ها با سطح کیفی مختلفی ارائه می‌شوند و در صورتی که کیفیت مورد انتظار را نداشته باشند ممکن است به سرعت دچار پارگی شود. برای خرید نایلون استرچ می‌توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید. افراد به منظور بسته بندی محصولاتشان از فیلم استرچ استفاده می‌کنند. استفاده از فیلم استرچ به صورت دستی برای تعداد کم محصولات امکان پذیر است و برای بسته بندی محصولات به روش اتوماتیک می‌توان با قرار دادن رول استرچ در دستگاه‌ها ، بسته بندی‌ها را به صورت اتوماتیک انجام دهید. در زمان خرید نایلون استرچ باید به اندازه و ضخامت آن توجه داشته باشید. همچنین انواع نایلون استرچ رنگی در بازار موجود است که کاربرد فراوان دارد به طور مثال برای جداسازی بسته‌ها از انواع رنگ بندی نایلون استرچ استفاده می‌شود.

فروش انواع نایلون استرچ

فروش فیلم استرچ به صورت حضوری و اینترنتی توسط فروشندگان انجام می‌گیرد. امروزه فروشگاه‌ها ازشکل سنتی خارج شده اند و شکل مدرن پیدا کرده اند و به صورت اینترنتی فعالیت دارند . افراد به منظور خرید نایلون استرچ می‌توانند به سایت‌های فروشگاهی مراجعه کنند و خریدشان را از محل مورد نظر انجام دهند. خرید اینترنتی دارای مزایای زیادی است که موجب شده افراد زیادی این نوع خرید را به خرید‌های حضوری ترجیح دهند. در خرید اینترنتی محدودیت زمان و مکان ندارید و می‌توانید خرید نایلون استرچ را به راحتی انجام دهید. شرکت دریا پلاستیک با سال‌ها سابقه در زمینه ی پخش نایلون‌های بسته بندی ، بهترین کیفیت و قیمت را برای محصولاتش در نظر گرفته است.

https://daryapelastic.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *