خانه تالار گفتگو استرالیا زندگی, مهاجرت و اقامت اقامت و مهاجرت به استرالیا

 • این موضوع 0 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در ۲ سال، ۷ ماه پیش بدست ناشناس به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #100009875
  ناشناس
  غیرفعال

  مهاجرت و اقامت در استرالیا از طریق کار
  شرایط اقتصادی قوی استرالیا باعث شده است نرخ بیکاری این کشور بسیار پایین باشد. پایین بودن نرخ بیکاری بدین معناست که افراد با داشتن تخصص کافی به راحتی می توانند شغل مورد نظرشان را پیدا کنند. همچنین کمبود نیروی کار نیز موجب شده است، دولت این کشور متقاضیانی که از طریق کار به این کشور آمده اند را پذیرش کند. اخذ ویزا کار استرالیا به چند صورت امکان پذیر است که در این قسمت به طور خلاصه این روش ها را بیان می کنیم.

  ویزا کاری استرالیا به طور کلی با ساب کلاس ها مشخص می شود. ساب کلاس ها دارای سیستم امتیاز بندی هستند و متقاضیان را از لحاظ، تحصیلاتی، مهارت های فردی، سابقه کاری، مدرک زبان انگلیسی و… ارزیابی می کنند. همچنین متقاضیانی مورد پذیرش قرار می گیرند که حداقل 65 امتیاز را کسب کرده باشند. انواع ویزای کاری عبارت است از:
  ساب کلاس 189 ویزای کاری: این نوع ساب کلاس مختص به افراد ماهر و متخصص است. متقاضیان در این نوع ویزا باید میزان انگیزه، علاقه، مهارت و… خود را نشان دهند. متقاضیانی که مورد تایید واقع شوند، دعوتنامه کاری دریافت می کنند. البته لازم به ذکر است که متقاضیان باید امتیاز لازم را برای اخذ این نوع ویزا به دست آورده باشند.
  ساب کلاس 190 ویزا کاری: این نوع ساب کلاس نیز طبق سیستم امتیاز بندی است و متقاضیان باید امتیاز لازم را جهت اخذ ویزا کاری اخذ نمایند. همچنین متقاضی باید یک اسپانسر ایالتی نیز داشته باشد.
  یکی از راحت ترین روش ها برای مهاجرت به استرالیا، کار در این کشور می باشد.
  منبع: امتیاز بندی استرالیا

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.