آرایش و زیبایی

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

به همین دلیل است که میکروبلیدینگ ابرو با قابلیت نگهداری کم و جذابیت نیمه دائمی‌خود، به سرعت تبدیل به یک درمان زیبایی برای زنانی شده است که به دنبال دستیابی به ابروهایی کاملاً پر بدون هیچ تلاشی هستند و اگرچه این روش گران قیمت است

میکروبلیدینگ ابرو

برای اکثر ما خانم‌ها، ابروها بخش مهمی‌از هویت ما هستند. به همین دلیل است که ما زمان (و پول) زیادی را صرف اصلاح، اپیلاسیون و پرکردن آنها می‌کنیم. با این حال، ما با چیزی دائمی‌تر مخالف نیستیم. تنها مشکل؟ ترندهای ابرو (و ترجیحات شخصی) تمایل به فرورفتن دارند. بنابراین، خالکوبی دائمی‌یک گزینه ایده آل نیست، به خصوص برای کسانی که تعهد مادام العمر را نمی‌خواهند. به همین دلیل است که میکروبلیدینگ ابرو  با قابلیت نگهداری کم و جذابیت نیمه دائمی‌خود، به سرعت تبدیل به یک درمان زیبایی برای زنانی شده است که به دنبال دستیابی به ابروهایی کاملاً پر بدون هیچ تلاشی هستند و اگرچه این روش گران قیمت است، اما این روش بی‌نقص بازخوردهای مثبتی را از سوی متخصصان زیبایی و علاقه‌مندان دریافت کرده است.  شما با آموزش میکروبلیدینگ اصفهان فرشته کریمی و آموزش میکروپیگمنتیشن اصفهان میتوانید از طریق ارائه خدمات زیبایی کسب درآمد نمایید. از بهترین استاد‌های این زمینه میتوان به فروز اسلامی‌، نسترن محمدی و فرشته کریمی‌اشاره نمود.

کنجکاو هستید بدانید که آیا میکروبلیدینگ برای شما مناسب است؟ ما همه چیزهایی را که قبل از انجام میکروبلیدینگ ابروهایتان باید بدانید را در ادامه جمع آوری کرده ایم.

1. از همان تکنیک تتو سنتی استفاده می‌کند، اما آنها یکسان نیستند.

مشابه تتو، میکروبلیدینگ از سوزن‌های کوچک برای رسوب رنگدانه‌ها روی پوست شما استفاده می‌کند. لیز «میکروبلیدینگ یک تکنیک تتو دستی است که برای ایجاد طرح‌های طبیعی شبیه مو طراحی شده است. از یک سری سوزن‌های کوچک که شبیه تیغه هستند، برای رسوب رنگدانه در درم فوقانی پوست استفاده می‌شود، و آن را به یک روش نیمه دائمی‌تبدیل می‌کند.»

تفاوت بین میکروبلیدینگ و تتو سنتی عموماً در عمقی است که رنگدانه در پوست قرار می‌گیرد. هنگامی‌که میکروبلیدینگ به درستی انجام شود، از رنگدانه‌هایی استفاده می‌کند که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در طول زمان تجزیه می‌شوند و به آنها اجازه می‌دهد کاملا محو شوند. تتو سنتی با استفاده از یک دستگاه انجام می‌شود و به طور کلی طراحی شده است تا در عمق پوست کار کند و ابرویی ایجاد کند که در طول زمان ماندگاری بیشتری داشته باشد.

2. میکروبیلدینگ ابرو یک فرآیند دو قسمتی است

جلسه اولیه میکروبیلدینگ معمولاً بین دو تا دو ساعت و نیم از شروع تا پایان است. خود فرآیند میکروبلیدینگ حدود 45 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد. ابتدا یک الگو بر اساس ساختار و ویژگی‌های صورت مشتری ایجاد می‌شود. در این مرحله، هر گونه تنظیماتی انجام می‌شود (در صورت نیاز) و مشتری شکل را «تأیید» می‌کنند.

پس از جلسه اول، شش تا هشت هفته بعد برگردند تا ببینند که چگونه پوست بهبود یافته است (چون هرکسی به طور متفاوتی بهبود می‌یابد). در آن مرحله، تنظیمات لازم مانند رنگ و تراکم ایجاد می‌شود.

3. انتظار کمی‌درد داشته باشید.

به طور کلی، ناراحتی کمی‌خواهید داشت اما ممکن است بعد از قرار ملاقات میکروبلیدینگ کمی‌قرمزی و تورم خفیف داشته باشید. اما به طور کلی به اندازه کافی ملایم است که شما متوجه آن نخواهید شد،. بیشتر هنرمندان قبل از میکروبلیدینگ از کرم بی حس کننده موضعی استفاده می‌کنند، بنابراین شما نباید دردی احساس کنید.

4. میکروبلیدینگ برای همه مناسب نیست.

توجه به این نکته مهم است که همه کاندیدای خوبی برای میکروبلیدینگ نیستند. زنانی که باردار یا شیرده هستند، کاندیدای خوبی نخواهند بود. علاوه بر این، به کسانی که تحت شیمی‌درمانی هستند توصیه می‌شود که درمان را به پایان برسانند، زیرا خطر عفونت می‌تواند بسیار بیشتر باشد. به کسانی که تحت درمان پزشک هستند یا داروهایی مانند رقیق‌کننده‌های خون مصرف می‌کنند، توصیه می‌شود با پزشک خود صحبت کنند تا مطمئن شوند که این روش برای آنها مناسب است.

5. نوع پوست شما می‌تواند بر نتایج تاثیر بگذارد.

میکروبلیدینگ قطعاً می‌تواند برای انواع خاصی از پوست بهتر از دیگران مفید باشد، بنابراین مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و تکنیک مناسب را برای خود پیدا کنید. انواع پوست‌های خشک بهترین نتایج را دارند زیرا آنها تمایل دارند رنگدانه‌ها را به بهترین شکل حفظ کنند. پوست‌های چرب‌تر نیز موثر خواهند بود، اما تمایل دارند کمی‌کمرنگ تر شوند .

6. میکروبلیدینگ رشد طبیعی موهای شما را متوقف نمی‌کند.

یکی از افسانه‌های مهمی‌که در مورد میکروبلیدینگ منتشر شده این است که بر رشد طبیعی مو تأثیر می‌گذارد – اینطور نیست. وقتی میکروبلیدینگ به درستی انجام شود، نباید هیچ تأثیری بر رشد طبیعی موهای شما داشته باشد. با این حال، گاهی اوقات می‌تواند رشد مو را تحریک کند – که برای اکثر آنها یک برد-برد است. در حالی که افزایش رشد مو ممکن است نیاز به نظافت بیشتری داشته باشد، می‌تواند به ایجاد ظاهری کامل تر کمک کند.

7. هنرمند میکروبلیدینگ شما می‌تواند ظاهر شما را بسازد یا آن را بشکند.

هنگام تصمیم‌گیری در مورد یک هنرمند یا مرکز، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید، هنگام تحقیق درباره یک هنرمند، چند فاکتور مهم دیگر وجود دارد که باید در نظر داشت – و ایمنی بسیار مهم است.

علاوه بر اعتبار و پاکیزگی، درخواست دیدن کار یک هنرمند را توصیه می‌شود.دیدن عکس‌های قبل و بعد، بلکه عکس‌های بهبود یافته نیز مهم است. انتخاب یک هنرمند خوب آموزش دیده نه تنها برای ایمنی، بلکه برای کل تجربه میکروبلیدینگ شما نیز مهم است. زمانی که میکروبلیدینگ به درستی انجام شود، نیمه دائمی‌در نظر گرفته می‌شود. هنگامی‌که میکروبلیدینگ به درستی انجام شود، باید بین 12 تا 24 ماه (بسته به پوست و سبک زندگی) دوام داشته باشد. اگر این کار اشتباه انجام شود، رنگدانه می‌تواند در پوست حرکت کند و دائمی‌تر شود.

8. روند بهبودی ممکن است تا یک ماه طول بکشد.

«در چند روز اول، رنگ قطعاً قابل توجه است، زیرا [پررنگ‌تر، تیره‌تر و تیزتر است. در حدود روز چهارم [یا] پنجم، ممکن است شروع به پوسته پوسته شدن خفیف کنید. در مورد دلمه، کری می‌گوید که سعی می‌کند از آن جلوگیری کند، اما ممکن است این اتفاق بیفتد زیرا همه افراد به طور متفاوتی بهبود می‌یابند. «این خیلی مهم است که انتخاب نکنید! او هشدار می‌دهد که برداشتن پوسته‌ها یا دلمه‌ها به‌موقع می‌تواند رنگدانه را بیرون بکشد و منجر به از بین رفتن یا عدم وجود رنگ در آن نقاط شود. به گفته کری، روند بهبودی ممکن است یک ماه کامل طول بکشد، زیرا “حدود 30 روز کامل برای بازسازی پوست طول می‌کشد.” به طور کلی، علامت 30 روز زمانی است که “رنگ واقعی خود را نشان می‌دهد.” مدت زمان بهبودی در خدمات میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز در اصفهان متفاوت می‌باشد.

میکروبلیدینگ10. دستورالعمل‌های مراقبت پس از آن را برای بهترین نتیجه دنبال کنید.

در طول دوره بهبودی، باید از ورزش کردن (عرق بیش از حد)، غوطه‌ور شدن صورت خود در هر گونه آب و استفاده از هرگونه مواد آرایشی روی ابرو خودداری کنید. به طور کلی به مشتریان توصیه می‌شود دو تا سه بار در روز از کمی‌آب ولرم برای پاک کردن ابروهای جدید خود استفاده کنند. این گام مهمی‌است تا آن‌ها را از هرگونه مایع لنفی که ممکن است به دلیل زخم‌های کوچک تازه ما جمع‌آوری کند، آزاد نگه داریم.

11. از آفتاب و محصولات حاوی رتینول پس از درمان خودداری کنید.

پس از درمان، چند انتخاب سبک زندگی ضروری وجود دارد که باید از آنها اجتناب کرد. برای بهترین نتیجه، توصیه می‌شود ابروهای خود را از نور مستقیم خورشید یا تخت‌های برنزه دور نگه دارید. SPF همیشه توصیه می‌شود – با این حال، محافظت از ابروهای شما حتی برای مدت طولانی‌تری بهترین ظاهر را حفظ می‌کند. علاوه بر این، برخی از فرمول‌های محصول بهتر است بدون استفاده رها شوند. رتینول‌ها و AHA‌ها محصولات فوق‌العاده‌ای هستند، اما مانند هر محصولی که برای لایه‌برداری یا سرعت بخشیدن به سلول‌های ما طراحی شده است، اگر در نزدیکی آن ناحیه استفاده شود، عمر ابروهای جدید شما را افزایش می‌دهد. برای ماندگاری ابروهای خود از استفاده از این محصولات در ناحیه ابرو خودداری کنید.

یک دیدگاه برای “میکروبلیدینگ ابرو

  1. رضا احمدی گفت:

    آموزش میکروبلیدینگ ابرو به صورت مجازی ندارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *