خدمات, صنعت, کسب و کار

معرفی بهترین مرکز طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی

خرید تراکت تبلیغاتی از تیم گرافیک

اگر درباره یکی از وسیع ترین روش‌های تبلیغاتی جست و جو کنید به طور قطع یکی از روش‌ها چاپ تراکت است؛ در نتیجه شما طبق نظر کارشناسان رفتار کرده و به دنبال خرید تراکت تبلیغاتی می‌روید. در میان انبوه سایت‌ها سرگردان شده و نمی‌دانید کدام را انتخاب کنید. با کمی‌جست و جو، خواندن نظرات و بررسی، سایتی را می‌یابید که به نظر همه چیز در آن بی نقص می‌آید؛ از تعرفه‌های بسیار پایین گرفته تا زمان پایین تحویل، مگر بهتر از این هم می‌شود؟

بالطبع از سایت سفارش می‌دهید و تراکتی که به دستتان می‌رسد بیشتر شبیه یک شوخی است تا تراکت تبلیغاتی! حس و حال شما در آن لحظه قابل درک است؛ احساس خشم و ناراحتی همزمان، سرخوردگی، غم برای پول از دست رفته و از این دست احساسات و این احساسات کاملا طبیعی و قابل درک است و دلیل آن فقط یک چیز است؛ انتخاب مرکز طراحی نادر است.

از این قبیل موارد ممکن است برای هر فردی پیش بیاید؛ هر فردی به جز کسانی که این مقاله را خوانده اند. با ما همراه باشید تا با معرفی بهترین مرکز طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی دیگر اجازه ندهیم که سودجویان از افرادی که در اندیشه گسترش کسب و کارشان هستند سوء استفاده کنند.

توجه به طراحی و چاپ تراکت حین خرید

تراکت‌های تبلیغاتی به صورت کاغدهای کوچکی هستند که باید در آن‌ها معرفی کسب و کار به بهترین نحو صورت بگیرد تا مخاطب با یک نگاه متوجه موضوع کلی شده جذب اولیه صورت بگیرد. طراحی و نحوه رنگ تراکت باید به نحوی باشد تا در نگاه اول مخاطب به آن جذب شود.

دلیل اصرار بر نگاه اول این است که واقعا همه چیز در نگاه اول اتفاق می‌افتد. شما با نگاه اول در مورد یک چیز کنجکاو شده و در پی آن می‌روید و همین مورد دقیقا برای مخاطب نیز اتفاق می‌افتد. چاپ تراکت باید به صورتی باشد که نوع خدمات دهی شما با آن همخوانی داشته باشد و بسیار نکات ریز دیگر. خوب در این صورت باید چه کار کرد؟ قید تراکت را زده و از راه‌های دیگری تبلیغات کنیم؟

قطعا خیر؛ شما کارهای بسیار مهم تری برای گسترش کسب و کارتان دارید تا چاپ تراکت و اینجاست که سپردن چاپ تراکت به دستان امن یک مرکز طراحی معتبر حائز اهمیت می‌شود. تیم گرافیک، بهترین مرکز طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی مد نظر شما است. تیم گرافیک با جدیدترین متدهای روز و با هیجان انگیزترین تسهیلات خرید به نحو احسنت تراکت شما را طراحی و چاپ می‌کند و صفر تا صد کار را برای شما انجام می‌دهد.

هنگام کار با تیم گرافیک دیگر هیچ دل نگرانی بابت طراحی بد، کیفیت پایین، بازدهی کم و … نخواهید داشت چرا که تیم گرافیک علاوه بر دارا بودن نماد ای نماد دارای گارانتی برای محصولات نیز هست.

تیم گرافیک، بهترین مرکز طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی

تیم گرافیک با افتخار آماده خدمت رسانی و طراحی بهترین و مناسب ترین تراکت‌ها برای شما است اگر شرایط زیر را دارید:

 1. خود را لایق بهترین‌ها می‌دانید
  تیم گرافیک عمیقا معتقد است که شما لایق بهترین‌ها هستید؛ فردی که برای گسترش کسب و کار خود مایل به جست و جو و انتخاب بهترین مرکز طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی است، فردی که تمایل به وسیع ترین نوع تبلیغات را دارد لایق بهترین خدمات است و تیم گرافیک مفتخر است که این خدمات را به شما ارائه می‌کند.
 2. به دنبال تجربه کاربری آسان هستید
  آنقدر سرتان شلوغ است که وقت فکر کردن به طراحی چاپ تراکت خود را ندارید؟ اصلا جای نگرانی نیست؛ تیم گرافیک با آسان ترین و راحت ترین تجربه کاربری در کنار شماست. تیم گرافیک دارای تسهیلات ویژه ای از جمله اپلیکیشن موبایل برای دسترسی راحت به تمام امکانات، فرم عمومی، تخفیف‌های ویژه و استثنائی و … می‌باشد که لذت بخش ترین تجربه را برای شما فراهم می‌کند. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت teamgraphic.ir مراجعه کنید.
 3. تمایل به خرید تراکتی خاص دارید
  تیم گرافیک دارای بهترین و متنوع ترین تراکت‌های تبلیغاتی است. تراکت‌ها از نظر سایز چاپ نظیر A6 تا تراکت‌های آویز و …. دسته بندی می‌شوند و از نظر جنس دارای جنس‌های مختلفی نظیر گلاسه، کرافت و … می‌باشد. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان تیم گرافیک از طریق شماره تلفن 02144044827 در ارتباط باشید.
 4. هنوز محل مناسب برای نگهداری تراکت ندارید
  تیم گرافیک می‌توانید هر نوع سفارش شما را تا یک ماه در انبار نگهداری کند و به شما تحویل دهد.
 5. در عین وقت نداشتن بر روی کار نظارت داشته باشید
  تیم گرافیک که بهترین مرکز طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی است؛ با رعایت حقوق مشتریان و اهمیت به رضایت مشتری تسهیلات ویژه ای را فراهم آورده تا شما بدون هیچ نگرانی از عالی بودن خروجی کار مطمئن باشید و همچنین بتوانید تغییرات دلخواه را اعمال کنید.
سخن پایانی

بدون هیچ نگرانی کار خود را به تیم گرافیک بسپارید و بهترین خروجی را دریافت کنید. تیم گرافیک با بهترین امکانات و تسهیلات و جدید ترین متدها انواع طراحی‌های شما به خصوص چاپ تراکت ر ا با بهترین قیمت و سریع ترین زمان انجام داده و به شما اطمینان می‌دهد که بیشترین بازدهی را از تراکت سفارشی خود دریافت کنید.

سوالات متداول معرفی بهترین مرکز طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی

 1. روند پروسه طراحی چه مقدار زمان می‌برد؟
  روند طراحی به طور معمول بین 1 تا 3 روز است اما بسته به طراحی درخواستی ممکن است تا نهایت یک هفته زمان ببرد.
 2. تعرفه‌ها به چه صورت است؟
  شما می‌توانید با مراجعه به سایت تیم گرافیک ir از تعرفه محصولات مطلع شوید.
 3. فرم عمومی‌چیست؟
  به مجموعه فایل‌های چاپی که به دلیل پایین آوردن هزینه‌ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل‌ها جدا نمی‌شوند فرم عمومی‌گفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *