خانه تالار گفتگو کانادا گفتگوی آزاد نحوه سرمایه گذاری در کشور کانادا

 • این موضوع 0 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در ۲ سال، ۶ ماه پیش بدست ناشناس به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #100009930
  ناشناس
  غیرفعال

  رمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه
  همان طور که می دانید کانادا یکی از کشور های پیشرفته و ثروتمند در جهان است که تولید ناخالص ملی خود را در سال ۲۰۱۷ به رقم ۱.۶۵ تریلیون دلار رساند. همین امر باعث شد که نظر سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کند. خرید اوراق قرضه دولتی یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در کانادا است که به چند صورت انجام می شود. خرید اوراق قرضه از بورس ملی کانادا، بورس اوراق بهادار یا سپرده گذاری آمریکایی و همچنین از صندوق های مبادله ارز قابل دریافت است.

  نکته حائز اهمیت این است که در سال های اخیر سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه برای اتباع خارجی، دیگر ممکن نیست. شما می توانید با مشاوره تخصصی از موسسه آوام از دیگر راه های سرمایه گذاری در این کشور بهره مند شوید.

  سرمایه گذاری در کانادا از طریق کار آفرینی
  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری کانادا، کار آفرینی در ایالات آن می باشد. در تمامی ایالات کانادا شما حداقل از دو روش می توانید سرمایه گذاری کنید که در این زمینه ایالت بریتیش کلمبیا محبوبیت خاصی پیدا کرده است. متقاضی باید نزدیک به ۲۰۰ هزار دلار کانادا را برای سرمایه گذاری به همراه داشته باشد و این مبلغ را به شرکت خود انتقال دهد. همچنین باید به دولت کانادا اثبات کند که پشتوانه مالی ۶۰۰ هزار دلاری کانادا را نیز دارد.

  روش دیگری که به طور آزمایشی در ایالت بریتیش اجرا شده است، متقاضی باید به جای ۶۰۰ هزار دلار، ۳۰۰ هزار دلار کانادا را به عنوان پشتوانه داشته باشد که می تواند ۱۰۰ هزار دلار آن را برای کسب و کارش خرج نماید. البته این طرح تجاری نیازمند این است که فرد در ۵ سال گذشته، ۴ سال سابقه کاری در پست مدیریت داشته باشد.
  منبع: سرمایه گذاری در کانادا

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.