خانه تالار گفتگو کانادا زندگی, مهاجرت و اقامت اقامت و مهاجرت به کشور کانادا

 • این موضوع 0 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در ۲ سال، ۸ ماه پیش بدست ناشناس به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #100009818
  ناشناس
  غیرفعال

  به طور کلی می توان از 6 راه به کشور کانادا مهاجرت کرد که هر کدام از این راه ها، شرایطی را برای اخذ ویزا دارا هستند. متقاضیان زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارند که شاید از روش های مختلف آن با خبر نباشند. در این قسمت به طور خلاصه به راه های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور می پردازیم تا شما با آگاهی از این روش ها و مشاوره درست مناسب ترین راه را انتخاب نمایید.
  مهاجرت به کانادا از طریق کار
  مهاجرت از طریق کار به کانادا از روش های محبوب اقامت و مهاجرت است که با وجود برخی از شرایط می تواند منجر به اخذ اقامت دائم نیز شود. اخذ ویزا کاری به کانادا از چند طریق امکان پذیر است:
  مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری
  یکی از بهترین راه های اخذ ویزا کاری، اکسپرس اینتری می باشد که بیشتر مختص به افراد ماهر، متخصص و حرفه ای است. متقاضیان می توانند طبق امتیاز بندی این سیستم، امتیاز لازم را در مراحل اول و دوم به دست آورند و برای خود و خانواده شان اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. در این روش متقاضیان بر اساس ویژگی هایی مثل سن، میزان تحصیلات، سابقه و … در دو مرحله امتیاز بندی می شوند.
  مهاجرت از طریق خود اشتغالی
  در این روش متقاضیان یا باید ورزشکار حرفه ای (مربی، بازیکن و…) باشند یا در فعالیت های فرهنگی و هنری فعالیت داشته باشد و یا در مدیریت و تولید منابع فعال باشند. بدین صورت می توانند با اخذ ویزا خود اشتغالی به کشور کانادا مهاجرت نماید.
  مهاجرت از طریق جاب آفر (Job offer)
  این روش نیز با دریافت دعوت نامه یا پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی امکان پذیر است. فردی که سابقه کاری و تخصص خوبی داشته باشد می تواند با دریافت دعوت نامه به کشور کانادا رفته و پس از 3 سال کار مداوم، اقامت این کشور را اخذ نمایند
  منبع: اداره مهاجرت کانادا

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.