ثبت مشاغل ایرانیان تالار گفتگو آمریکا گفتگوی آزاد نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز نوا

این تاپیک شامل ‫1 صدا و 0 پاسخ دارد.
‫1 صدا
0 پاسخ
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #100008671
  ساسان
  مشارکت کننده

  سرویس و تعمیر اسپرسو ساز نوا ، مدل های خانگی و صنعتی در سراسر تهران توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب سرویس برتر در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز نوا با گارانتی و ضمانت نامه کتبی قطعات و خدمات انجام میگردد .

  اسپرسو ساز یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی در کافی شاپ میباشد و زمانی که این دستگاه معیوب میشود میتواند ضررهای اقتصادی را به کافی شاپ ها بزند از این روی اهمیت سرعت در تعمیر دستگاه اسپرسوساز نوا بر ما پوشیده نیست و همراه در الویت کاری ما قرار دارد .

  سرویس و تعمیر اسپرسوساز در تهران
  اگر ساکن تهران هستید و یک دستگاه اسپرسوساز معیوب دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا در زمان مناسب اقدام به تعمیرات اسپرسو ساز شما انجام شود .

  سرعت عمل در تعمیرات و سرویس اسپرسو ساز نوا یک شعار تبلیغاتی نیست بلکه ویژگی ما نسبت به سایر تعمیرگاه ها میباشد .

  الویت تعمیرکاران ما با تعمیر قطعات است تا از این طریق بتوان در هزینه های بالای قطعات جلوگیری کرد .

  اکثر مشکلاتی که در دستگاه های اسپرسو ساز نمایان میشود به علت عدم سرویس اسپرسو ساز میباشد ، از آنجایی که این دستگاه بطور مداوم از آب و جوشیده شدن آن در دستگاه استفاده میکند ، طبیعی است که بعد از مدتی دچار جرم گرفتگی شود .

  اگر میخواهید از نبودن این دستگاه در منزل یا کافی شاپ خود متضرر نشوید حتما هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس آن در نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز نوا بکنید .

  نکات استفاده از اسپرسو ساز برای جلوگیری از تعمیرات
  رسیدگی و توجه به دستگاه همواره میتواند از تعمیرات اسپرسو ساز جلوگیری کند یا حداقل زمان آن را به تعویق بیاندازد ، سرویس برتر در اینجا به چند نکته کلیدی برای استفاده از دستگاه اشاره میکنیم .

  دستگاه را بشویید : شستشوی دستگاه پس از استفاده از جمع شدن شیر و قهوه در نازل بخار و محفظه جوش جلوگیری میکند .
  فیلترها را بشویید : با یک مسواک میتوانید پرتافیلترها را بشویید و تمامی جرم آنرا از بین برده و سرجای خود قرار دهید
  از برنامه شستشوی دستگاه استفاده کنید ، این کار را میتوانید به صورت هفتگی انجام دهید و با مقداری جوش شیرن کلیه قسمتهای داخلی دستگاه را رسوب زدایی کنید .
  استفاده از کافی زا : کافی زا یک محلول شوینده برای دستگاه های اسپرسو و قهوه ساز میباشد که بسیار دقیق تر از سایر مواد جرمگیر عمل میکند .
  انجام 4 مورد بالا شاید کمی زمان ببرد اما در طولانی مدت شمارا از صرف هزینه های بالای تعمیر اسپرسو ساز بی نیاز میکند .

  سرویس در اسپرسوساز چگونه انجام میشود ؟
  جرم گیری و از بین بردن رسوبات قهوه در دستگاه بهترین نوع سرویس اسپرسوساز نوا میباشد ، حتما نباید کارکرد دستگاه مختل شود تا اقدام به سرویس آن بکنید ، اگر میخواهید کیفیت نوشیدنی که درست میکنید خوب باشد حتما اقدام به سرویس آن بکنید .

  اگر در منزل خود از اسپرسوساز استفاده میکنید بین 8 تا 10 ماه یکبار این کار را انجام دهید و اگر در کافی شاپ خود از این دستگاه استفاده میکنید حداقل هر 3 ماه یکبار این کار را انجام دهید .

  سرویس دستگاه میتواند شما را از تعمیر اسپرسوساز نوا مبرا سازد به همین دلیل میباشد که سرویس برتر انقدر به این موضوع تاکید میکند .

  قطعات یدکی دستگاه های اسپرسو ساز بسیار گران قیمت و کمیاب میباشند پس باید در نگهداری از آن کوشا باشید .

  هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز نوا
  هزینه سرویس و تعمیر اسپرسوساز نوا بسیار متنوع است و بستگی به نوع مشکل و قطعات لازم در زمان سرویس و تعمیر دستگاه دارد .

  تا قبل از بازدید و عیب یابی اسپرسو ساز نمیتوان هزینه آنرا تخمین زد ، بعنوان مثال یک مشکل مثلا گرم نشدن آب در اسپرسو ساز ممکن است از المنت ، میکروسویچ ، اتصالات یا از فیوز باشد که هرکدام از این قطعات دارای قیمت های متفاوت با اختلاف زیادی میباشند .

  نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز نوا قبل اقدام به تعمیرات اسپرسو ساز حتما نتیجه کارشناسی و هزینه ها به مشتریان اعلام میشود و در صورت رضایت مشتری تعمیر شروع خواهد شد .

شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد شوید.

Sidebar
وبلاگ
فهرست