بازرگانی, خدمات, کسب و کار

نمایندگی‌های کولر گازی در کرج چه خدماتی ارائه میدهند؟

در حال حاضر با توجه به گرم شدن هوای زمین و نیاز به سیستم خنک کننده ی قوی یکی از پرکاربردترین سیستم‌های تهویه مطبوع در صنعت تاسیسات ساختمان کولر گازی اسپلیت می‌باشد. اساس کار این تجهیزات به این صورت است که با تبدیل مایع مبرد دورن کمپرسور به گاز هوای خنک ایجاد شده را به داخل فضای اتاق منتقل می‌کند. این سری از سیستم‌های تهویه مطبوع در مدل‌های متفاوت و با موقعیت نصب‌های متنوعی توسط شرکت‌های داخلی وخارجی تولید و روانه بازار رقابت می‌شوند.

اکثر مردم به این دلیل از سیستم‌های تهویه مطبوع استفاده می‌کنند تا در خانه‌ها یا دفاترشان در هوای گرم و مرطوب تابستان راحت تر سکونت کنند.سیستم‌های تهویه مطبوع در بسیاری از مراکز تجاری نه تنها برای افزایش راحتی، بلکه برای کاهش استرس گرما ، در ماشین آلات ظریف و اماکن مورد استفاده آنها و یا کاهش فساد مواد غذایی در فروشگاه‌های مواد غذایی و رستوران‌ها استفاده می‌شود.

یکی از بهترین کولر گازی‌های باکیفیت موجود در بازار ال جی است که در انواع ظرفیت‌ها و تنوع مدل‌ها به تولید محصولاتی کم صدا و کم مصرف می‌پردازد. کیفیت کولر گازی ال جی را از عملکرد بالای آن می‌توان فهمید، اما در صورتی که دستگاه همچون گذشته قادر به خنک کردن کافی محیط نباشد، یا در عوض هوای خنک باد گرم در خانه پخش نماید، نشانه خرابی و وجود مشکل است که آن را نیازمند تعمیرات توسط متخصص ال جی می‌گرداند.

متخصصان نمایندگی سرویس کولر گازی ال جی در کرج ، با بیش از سالها تجربه، هزاران تعمیرات موفق بر روی انواع کولر گازی‌های ال جی بهترین انتخاب شما جهت انجام خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی هستند. هرگونه نشت یابی و شارژ گاز مجدد کولر گازی شما و یا خدمات دیگر، بر اساس استانداردهای ال جی، توسط متخصصین با تجربه نمایندگی کولر گازی ال جی در کرج انجام می‌شود.

خنک نکردن کولر گازی ال جی می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد، از جمله گرفتگی فیلترها، تنظیم نبودن درجه یا حالت کولر گازی که به راحتی توسط ریموت کنترل کولر قابل تغییر است و یا دلایل دیگری همچون کمبود گاز مبرد، ایراد در کمپرسور، ایراد در کندانسور، ایراد ترموستات، ایراد در برد کولر گازی ال جی کنترل اصلی یا برد کنترل دما و… که همگی به عیب یابی و تعمیرات اصولی و استاندارد توسط متخصص کولر گازی ال جی نیازمند است و بهترین گزینه قطعا نمایندگی کولر گازی ال جی می‌باشد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی کولر گازی در کرج :

چه به دنبال نصب کولر گازی در کرج ، سرویس کولر گازی و یا تعمیر کولر گازی باشید، مرکز تعمیرات و نمایندگی‌های کولر گازی در کرج می‌تواند به شما کمگ کند. قابل اعتمادترین، سریع‌ترین گزینه برای انتخاب توسط شما برای  تعمیر کولر گازی در کرج نمایندگی‌ها با گستره شعب مختلف در سراسر کرج خواهد بود .

اگر کولر گازی شما سرما نمی‌کند، نشتی آب دارد، یا خیلی کار می‌کند، تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه نمایندگی کولر گازی برای تعمیر کولر گازی در کرج به شما خدمات ارائه خواهند کرد . تمام تکنسین‌های آنان دوره‌های تعمیرات کولر گازی را گذرانده و دارای سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات کولر گازی با برندهای مختلف می‌باشند.

هزینه ارائه خدمات در نمایندگی‌ها به چه میزان است ؟

قیمت تعمیر کولر گازی در کرج  به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت یکسانی برای آن مشخص کرد. بسته به این که مشکل کولر گازی ناشی از چه عاملی است، آیا به تعمیر قطعه نیاز دارد یا به تعویض آن و یا حتی این که برند کولر گازی شما چیست، رنج قیمتی متفاوتی برای هزینه تعمیر کولر گازی در کرج می‌توان معین کرد.

مثلا تعمیر مشکلی که منجر به لرزش اضافه یونیت کولر گازی می‌شود با تعمیر مشکلی که منجر به صدای اضافه دستگاه می‌شود، قطعا قیمت یکسانی نخواهد داشت. نوع برند کولر گازی نیز، طبق مصوبه اتحادیه کولر گازی و تعرفه خدمات آن، از عوامل تاثیرگذار بر نرخ تعمیر کولر گازی است.

در مورد تفاوت قیمتی که برند‌های مختلف ایجاد می‌کنند، می‌توان گفت که مثلا اگر دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، قطعه‌ای که برای کولر گازی ال جی یا کولر گازی سامسونگ خریداری می‌شود با قطعه‌ای که برای یک برند داخلی خریداری می‌شود، قطعا تفاوت قیمت دارد. تفاوت ساختار هرچند اندک، در برندهای مختلف نیز منجر به تغییر نرخ و هزینه تعمیر کولر گازی خواهد شد.

اگر به دنبال یک جمع بندی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعمیر کولر گازی هستید، فهرست زیر به شما کمک خواهد کرد:

هزینه ایاب و ذهاب
نوع برند دستگاه
مزد متخصص تعمیر کولر گازی
جغرافیایی و شهر محل سکونت شما
قیمت تعویض یا تعمیر قطعاتی مثل برد، کمپرسور، سنسور یونیت داخلی، ترانس کولر گازی و …

تمامی‌خدمات ارائه شده توسط مراکز نمایندگی کولر گازی در کرج دارای گارانتی می‌باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *