خدمات, خودرو, گردشگری

اجاره ماشین در فرودگاه کیش

 کشور ایران مناظر زیبا و مکان‌های شگفت‌انگیزی برای تفریح دارد. برای افرادی که علاقه‌مند به سفرهای ماجراجویانه هستند جزیره زیبای کیش انتخاب خوبی است. زیره کیش جزء مناطق آزاد به ‌حساب می‌آید و خودروهای وارداتی زیادی مانند مازاراتی، لندکروز و… در این جزیره دیده ‌می‌شوند. مسافران این منطقه می‌توانند خودروهایی لوکس و رؤیایی را اجاره کنند.

اجاره ماشین در فرودگاه کیش

کشور ایران مناظر زیبا و مکان‌های شگفت‌انگیزی برای تفریح دارد. برای افرادی که علاقه‌مند به سفرهای ماجراجویانه هستند جزیره زیبای کیش انتخاب خوبی است. تفریحات رایج در کیش فقط مختص این مکان هستند و این جزیره امکانات مدرن و رفاهی بسیاری دارد. با اجاره ماشین در فرودگاه کیش از گردش در همه مکان‌های تفریحی لذت ببرید و سفر هیجان‌انگیزی را تجربه کنید. مدل‌های مختلفی از خودروها برای اجاره موجود هستند که با در نظر گرفتن بودجه خود می‌توانید اتومبیلی دلخواه و مناسب را انتخاب کنید.

برای اجاره ماشین در فرودگاه کیش داشتن گواهینامه رانندگی لازم است. جزیره کیش جزء مناطق آزاد به ‌حساب می‌آید و خودروهای وارداتی زیادی مانند مازاراتی، لندکروز و… در این جزیره دیده ‌می‌شوند. مسافران این منطقه می‌توانند خودروهایی لوکس و رؤیایی را اجاره کنند.

مزیت اجاره اتومبیل در فرودگاه کیش

یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات در کیش اجاره ماشین و خوشگذرانی با آن است. البته برخی افراد برای راحتی در رفت و آمد اقدام به اجاره ماشین در فرودگاه کیش می‌کنند. با اجاره خودرو در فرودگاه کیش در زمان کوتاهی می‌توانید به گشت و گذار بپردازید و استفاده بهینه‌ای از زمان داشته ‌باشید.

البته اجاره خودرو هزینه زیادی دارد. اما با توجه به اینکه روزانه هزینه‌های زیادی برای حمل و نقل عمومی‌باید پرداخت شود، با اجاره خودرو به آسانی و در شرایط بهتری می‌توانید به گردش بروید و آرامش بیشتری نیز خواهید داشت. همچنین انتخاب خودروهای لوکس و رانندگی با آنها لذت‌بخش خواهد بود.

نحوه اجاره ماشین در فرودگاه کیش

اجاره ماشین در فرودگاه کیش توسط شرکت‌های مختلفی انجام‌ می‌شود. برای داشتن سفری خوب و بی‌دغدغه می‌توانید قبل از سفر، خودرو موردنظرتان را در وب‌سایت‌هایی که مربوط به اجاره ماشین هستند، رزرو کنید و برنامه‌ریزی مناسبی را برای سفرتان انجام دهید. خودروی اجاره‌ای، هنگام رسیدن به کیش در فرودگاه یا هتل به شما تحویل داده خواهد شد.

شرایط اجاره اتومبیل در فرودگاه کیش

برای اجاره ماشین در فرودگاه کیش باید قوانین و مقررات خاصی را در نظر بگیرید. با رعایت این قوانین و پذیرفتن شرایط اجاره مشکلی ایجاد نمی‌شود:

 • با اتومبیلی که اجاره کرده‌اید، فقط در جزیره کیش حق تردد دارید و به خارج از جزیره نمی‌توانید بروید.

 • تمامی‌جریمه‌ها قبل از خروج باید در جزیره کیش پرداخت شود.

 • هنگامی‌که اتومبیلی را اجاره می‌کنید، حق اجاره دادن آن به فرد دیگری را ندارید. در صورت انجام این کار و بروز خسارت تمامی‌هزینه‌های تعمیر و خسارات وارد‌شده را باید خودتان پرداخت کنید.

 • بعد از اجاره ماشین در صورت بروز خرابی، به هیچ‌ عنوان اتومبیل را خودتان تعمیر نکنید و فقط این کار را به شرکت اجاره دهنده بسپارید.

 • در هنگام تصادف به پلیس و شرکت اجاره‌دهنده اطلاع بدهید و شرایط را برای آن‌ها بیان کنید.

 • از بردن خودرو به نزدیک ساحل و جاده‌های خاکی خودداری کنید و شرایط را بپذیرید.

 • به‌ هیچ ‌وجه با اتومبیل اجاره‌ای خود حرکات نمایشی انجام ندهید.

 • از تغییر وسایل ماشین خودداری کنید و سیستم فنی خودرو را دست‌کاری نکنید.

 • طبق قردادی که با شرکت اجاره‌دهنده بسته‌اید، ماشین را در زمان تعیین‌شده تحویل دهید. در صورت تأخیر باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

 • اتومبیل را تمیز کرده و سپس آن را تحویل دهید. اگر این کار را انجام ندهید، باید هزینه بیشتری را برای بردن خودرو به کارواش توسط شرکت اجاره‌دهنده بدهید.

 • استعمال دخانیات را هنگام رانندگی با اتومبیل اجاره‌ای کنار بگذارید. زیرا در صورت آسیب به ماشین باید هزینه آن را پرداخت کنید.

مدارک لازم جهت اجاره اتومبیل در فرودگاه کیش

شرایط آسان و مناسبی برای اجاره ماشین در فرودگاه کیش وجود دارد. برای اجاره خودرو در تهران به ضمانت بیشتری لازم است، اما در کیش امکان انتخاب روش‌های مختلفی برای گذاشتن ضمانت وجود دارد. همواره با پرداخت ودیعه نقدی و یا چک ضمانت می‌توانید اتومبیلی را اجاره کنید و به‌ اندازه ارزش کل خودروی مورد نظرتان باید چک بدهید و یا مبلغی را با توجه به نوع خودرو به‌ صورت امانت به شرکت اجاره‌کننده پرداخت کنید.

برای ضمانت خلافی خودرو در کیش و پرداخت جریمه نیز باید مبلغی به امانت گذاشته شود. همچنین ارائه مدارک شناسایی مانند کارت ملی و گواهینامه رانندگی برای اجاره ماشین در فرودگاه کیش لازم است. اگر خسارت و خلافی وجود نداشته‌ باشد و خودرو صحیح و سالم برگردانده شود، چک ضمانت و مبالغ نقدی ذکرشده بعد از تحویل خودرو برگردانده می‌شود.

انواع اتومبیل‌های اجاره‌ای در فرودگاه کیش

خودرروهای مختلفی برای اجاره در کیش وجود دارند. بر اساس نیاز و علاقه خود می‌توانید خودروی مورد نظرتان را انتخاب کرده و اقدام به اجاره ماشین در فرودگاه کیش کنید. در ادامه به چند مورد از خودروهای اجاره‌ای در کیش اشاره شده ‌است:

 • خودروهای اسپرت

 • خودروهای شاسی‌بلند

 • خودروهای لوکس وارداتی

 • خودروهای ون

البته نوع دیگری از خودروها وجود دارند که اقتصادی هستند و قیمت ارزان‌تری برای اجاره دارند.

هزینه اجاره اتومبیل در فرودگاه کیش

با توجه به مدل و قیمت اصلی خودرو، هزینه اجاره ماشین در فرودگاه کیش متفاوت است. همچنین زمان رفتن به جزیره کیش در مقدار هزینه‌های اجاره خودرو تأثیرگذار است. شرکت‌های مختلف طرف قرداد نیز هزینه‌های گوناگونی دارند.

انتخاب نوع اتومبیل در فرودگاه کیش

فاکتورهای زیادی را برای اجاره ماشین در فرودگاه کیش باید در نظر بگیرید. اگر هزینه زیادی را نمی‌خواهید برای اجاره ماشین پرداخت کنید، خودروهای ارزان قیمت بهترین انتخاب برای شما هستند. اما اگر هزینه پرداخت اجاره‌های بالا برایتان مقدور است، رانندگی با ماشین‌های لوکس را تجربه کنید.

همچنین تعداد نفراتی که به کیش سفر کرده‌اند در انتخاب نوع ماشین اجاره‌ای تأثیرگذار است. خودروهای شاسی‌بلند و جادار برای خانواده‌های شلوغ انتخاب خوبی است. مدت زمان سفر، عامل دیگری است که باید هنگام انتخاب نوع ماشین اجاره‌ای در نظر گرفت.

اگر سفر کوتاهی دارید، هزینه بیشتری را خرج کنید و لذت رانندگی با خودروهای گران‌قیمت را از دست ندهید. اما برای سفرهای طولانی خودرویی ارزان‌تر را اجاره کنید و در هزینه سفر صرفه‌جویی کنید. آسودگی و راحتی در سفر مهم‌ترین رکن لذت بردن از آن است. بنابراین با اجاره ماشینی با قیمت مناسب سفر خوب و بی‌دغدغه‌ای داشته ‌باشید.

قوانین مهم رانندگی در کیش

رانندگی در جزیره کیش طبق مقررات خاصی باید انجام شود. دستورات لازم و محکمی‌برای اجرای قوانین صادر شده ‌است که همه شهروندان و مسافران جزیره کیش موظف به رعایت این قوانین هستند. بنابراین مسافرانی که قصد سفر به این جزیره را دارند و اقدام به اجاره ماشین در فرودگاه کیش می‌کنند باید تابع این مقررات باشند. در صورت عدم رعایت این قوانین مشمول جریمه سنگینی خواهند شد. برای افزایش اطلاعات شما درمورد شرایط رانندگی در کیش مواردی را بیان کرده‌ایم.

 • برای جلوگیری از رانندگی با سرعت غیرمجاز تعداد زیادی دوربین‌های راهنمایی و رانندگی را در خیابان‌های کیش نصب‌کرده‌اند. اگر رانندگان مرتکب تخلف شوند، این دوربین‌ها سرعت خودرو را ثبت می‌کنند و رانندگان مجبور به پرداخت جریمه زیادی خواهند شد. حداکثر سرعتی که با آن می‌توانید در خیابان‌های کیش رانندگی کنید، 50 تا 60 کیلومتر در ساعت است. در جاده‌های فرعی نیز با سرعت 80 کیلومتر در ساعت می‌توانید حرکت کنید. همچنین هنگام رانندگی باید فاصله کافی با ماشین جلویی رعایت شود.

 • در کیش رانندگی بین خطوط را جدی بگیرید. رعایت این قانون برای کنترل ترافیک بسیار مهم و ضروری است. اگر تصمیم به تغییر مسیر گرفتید، برای اطلاع به خودروهای عقبی از 100 متر قبل راهنما بزنید تا باعث ایجاد بی‌نظمی‌در خیابان نشود.

 • از بوق‌زدن در جزیره کیش خودداری کنید. در همه مناطق کیش این قانون باید رعایت شود.

 • هنگامی‌که عابر پیاده قصد عبور از خیابان را دارد، راننده باید توقف کند و بعد از عبور عابر به رانندگی خود ادامه دهد.

 • تمیزی خیابان‌های کیش بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد و همیشه زبان‌زد مردم است. رعایت پاکیزگی و نریختن آشغال به بیرون ماشین از قوانین مهم رانندگی در جزیره کیش محسوب ‌می‌شود. پرتاب زباله کاری غیراخلاقی است و رانندگان باید جریمه بالایی را بابت این کار پرداخت کنند.

 • در صورت سوارشدن مسافر بیشتر از ظرفیت ماشین جریمه زیادی باید پرداخت شود.

 • بستن کمربند ایمنی را فراموش نکنید. رعایت این قانون از آسیب‌دیدن سرنشینان در زمان تصادف جلوگیری می‌کند. جریمه زیادی برای عدم توجه به این قانون در نظر گرفته شده ‌است.

 • زدن نور بالا هنگام رانندگی در کیش ممنوع است و رانندگان فقط با زدن نور پایین اجازه حرکت دارند. روشنایی در شب‌های جزیره کیش به ‌اندازه کافی وجود دارد.

 • از بیرون بردن سر و بدن در ماشین خودداری کنید. جریمه سنگینی بابت سرپیچی از این دستور باید پرداخت شود.

 • خودرو را تمیز نگه‌دارید. رعایت این قانون بسیار مهم و ضروری است. در صورت تمیز بودن خودرو در جزیره کیش جریمه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

 • در همه خیابان‌ها و میدان‌های جزیره کیش حق تقدم باید رعایت شود. راننده قبل از رسیدن به میدان باید توقف کامل داشته ‌باشد.

 • راهنمای ماشین را قبل از رسیدن به میدان‌ها روشن کنید و برای گردش به راست یا چپ راهنما را بزنید.

 • گرفتن دنده عقب در کیش ممنوع است و درصورتیکه این قانون رعایت نشود، دنده عقب توسط دوربین‌ها ثبت می‌شود و رانندگان باید جریمه سنگینی را پرداخت کنند.

 • با انجام حرکات آکروباتیک، کورس گذاشتن با ماشینی دیگر و لایی کشی، علاوه بر جریمه‌ای که راننده باید بپردازد خودرو به ‌مدت 48 ساعت توقیف می‌شود.

 • رانندگان ملزم به پرداخت جریمه‌ها در جزیره کیش هستند و تا قبل از پرداخت جریمه حق خروج از جزیره را ندارند.

خدمات اجاره اتومبیل در فرودگاه کیش

اجاره ماشین در فرودگاه کیش به دو صورت امکان‌پذیر است. برای سفری ایمن و با خیالی آسوده بعد از رسیدن به کیش می‌توانید به‌ صورت حضوری اقدام به اجاره ماشین کنید. در غیر این صورت قبل از ورود به کیش، آنلاین ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید.

به ‌محض ورود به کیش ماشین در زمان و مکانی که از قبل تعیین کرده‌اید توسط شرکت به شما تحویل داده‌ می‌شود. هم‌چنین خدمات CIP فرودگاه کیش در بعضی از شرکت‌های اجاره ماشین ارائه خواهد شد. اگر قصد تحویل ماشین اجاره‌ای خود را در جای دیگری داشته ‌باشید، بعد از رسیدن به کیش خودروهای تشریفاتی توسط شرکت به ‌دنبال شما می‌آیند و شما را به مقصد مورد نظرتان برای تحویل ماشین خواهند رساند.

جمع‌بندی

در این مطلب مهمترین نکات اجاره ماشین در فرودگاه کیش بیان شد. به‌ طور کلی جزیره کیش از مناطق آزاد کشور به ‌حساب می‌آید و مکان‌های تفریحی بسیاری دارد. فاصله بین این مکان‌ها زیاد است. بهترین تصمیم برای سفری لذت‌بخش و خاطره‌انگیز اجاره ماشین است که بتوانید استفاده مفیدی را از سفر خود داشته ‌باشید. نوین رنت شرکتی معتبر برای اجاره ماشین در فرودگاه کیش است که خدماتی خوبی را ارائه می‌دهد و امکان انتخاب هر نوع ماشینی را به دلخواه مسافران برای گشت و گذار در جزیره کیش و داشتن سفری هیجان‌انگیز فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *